Ida Nowakowska niegdyś zaliczana była do grona trzecioligowych celebrytek. Od czasu, gdy otrzymała angaż w „Pytaniu na śniadanie”, stała się jedną z głównych gwiazd TVP.

Prezenterka jakiś czas temu na wizji ogłosiła, że jest w ciąży – zostanie mamą po raz pierwszy. Tym sposobem spełni się jej marzenie, gdyż już od dawna bardzo chciała, by na świat przyszedł jej potomek.

Ida Nowakowska nie posiada się z radości – dumna przyszła mama nie może się doczekać malucha. Jej mąż, Jack Herndon, zapewne również bardzo czeka na przyjście na świat dziecka.

Prezenterka dumnie chwali się ciążowym brzuszkiem. Tym razem zapozowała w ramach ciążowej sesji.

Ida Nowakowska. Źródło: Instagram @idavictoria
Ida Nowakowska. Źródło: Instagram @idavictoria

Ida Nowakowska pokazała brzuszek

JastrząbPost donosi, że Ida Nowakowska pokazała fanom sesję „brzuszkową”. Prezenterka, która o ciąży poinformowała w styczniu, podczas emisji „Pytania na śniadanie”, jest już coraz bliżej porodu – gdy oznajmiła, że jest w stanie błogosławionym, był to szósty miesiąc.

Teraz zbliża się termin porodu, a celebrytka jest zaaferowana tworzeniem wyprawki dla swojego synka i przestrzeni, w której będzie żyć dziecko. Wciąż pracuje w „Pytaniu na śniadanie” i cały czas pojawia się też w „Dance Dance Dance”, jednak już niebawem będzie musiała zwolnić tempa – niedługo urodzi.

Ida Nowakowska. Źródło: Instagram @idavictoria
Ida Nowakowska. Źródło: Instagram @idavictoria

Na Instagramie pokazała się nie tylko w luźnych ciuchach, ale i nieco obcisłej sukience. To w niej najbardziej widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Trzeba przyznać, że Ida promienieje, ciąża zdaje się jej służyć.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE