Zdumiewający wpis na Instagramie pary książęcej. Księżna Kate i książę William musieli pożegnać ukochanego członka ich rodziny.

Para książęca Cambridge od dłuższego czasu nie ma lekko – musiała zmaga się z wieloma trudnymi sprawami i wieloma przeciwnościami. Od początku roku, po oficjalnym odejściu księcia Harry’ego i jego żony, Meghan Markle z rodziny królewskiej na księżną Kate i księcia Williama spadła masa obowiązków, gdyż królowa zdecydowała, że trzeba rozłożyć je inaczej niż miało to miejsce do tej pory.

Dodatkowo, problemem i to sporym okazała się pandemia koronawirusa, która spowodowała wielkie zawirowania na brytyjskim dworze królewskim. 94-letnia królowa zdecydowała się na izolację w towarzystwie męża, księcia Filipa, książę Karol zachorował na COVID-19, a niedawno okazało się, że chorobę przeszedł również i to wcale nie lekko książę William.

Para musiała przejąć zadania królowej i kilku innych osób, a media martwiły się szczególnie stanem księżnej Kate, która oprócz królewskich powinności jest również mamą trójki dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Teraz na parę książęcą spadł kolejny cios. O co chodzi?

fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżna Kate i książę William w rozpaczy, stracili ukochanego członka rodziny. Miał zaledwie 9 lat, nikt nie spodziewał się

Okazuje się, że para książęca pożegnała właśnie ukochanego psa! Lupo, bo tak miał na imię spędził w pałacu dziewięć lat i był ubóstwiany przez całą rodzinę. Niestety, zwierzak odszedł, zostawiając państwo i dzieci w wielkim żalu.

Lupo był prezentem dla księżnej Kate od księcia Williama na 30. urodziny. Czarny cocker spaniel przez lata był stałym gościem na zdjęciach pary i całej rodziny. Jak przekonuje Plotek, psiak miał pomóc w wyborze imienia dla pierwszego syna pary. W niedzielę na Instagramie Cambridgów pojawiła się pożegnalna nota.

„Niestety w miniony weekend odszedł nasz kochany pies Lupo. Od dziewięciu lat był w sercach naszej rodziny i będziemy za nim bardzo tęsknić” – mówią o swojej stracie księżna Kate i książę William.

fot. Instagram @kensingtonroyal

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK KOLEJNY RAZ UDZIELA SIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I WYŚMIEWA ZNANE OSOBY. TYM RAZEM KĄŚLIWE KOMENTARZE SKIEROWAŁ W KIERUNKU NAJMANA

Przypomnij sobie: PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 – LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM

Portal "Życie" pisał również: NATALIA SIWIEC I MARCELINA ZAWADZKA RAZEM ZE SWOIMI PARTNERAMI WYJECHAŁY NA UPRAGNIONE WAKACJE. JEDNO Z WAKACYJNYCH ZDJĘĆ MOCNO ZASKOCZYŁO FANÓW