Ida Nowakowska jest prezenterką oraz tancerką. Po raz pierwszy wystąpiła na ekranach telewizorów podczas trwania programu „You Can Dance” w 2007 roku. Jakiś czas później zaczęła częściej gościć w mediach.

Ida Nowakowska nie zwalnia tempa nawet w ciąży

Na początku Ida Nowakowska przejęła fotel jurorski w „You Can Dance” w 2016 roku. Teraz już od roku Nowakowska wyrasta na jedną z gwiazd TVP – została prowadzącą już kilku programów, tj. „Pytania na śniadanie”, „Dance, dance, dance” oraz „The Voice Kids”.

Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD
Ida Nowakowska. Źródło: Youtube TVP VOD

Teraz przygoda z TVP zejdzie na dalszy plan. Nowakowska spodziewa się dziecka. Tancerka jest aktualnie w jest w ósmym miesiącu ciąży, o czym poinformowała w jednym z wydań „Pytania na śniadanie”.

To nieprawdopodobne, co prezenterka robi w wolnym czasie

Ida Nowakowska, jak sama wyznała, zawsze marzyła o dziecku. W końcu udało jej się spełnić to marzenie i wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Prezenterka nie zwalnia jednak tempa i wciąż pracuje. Mimo to, znajduje chwile dla siebie i dla maluszka. Dba o swoją kondycję i regularnie ćwiczy.

W ostatnim czasie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak spędza swój wolny czas. Mianowicie gwiazda wykonuje ćwiczenia rozciągające przy drążku.

Ida Nowakowska zachęca również inne kobiety w stanie błogosławionym do tego typu ćwiczeń, oczywiście po konsultacji z lekarzem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO