Marzena Kipiel-Sztuka jeszcze kilka lat temu była jedną z czołowych polskich aktorek serialowych. Wszystko za sprawą produkcji „Świat według Kiepskich”, która zadebiutowała przed 22 laty. Widzowie kochali sam serial, a także rolę, jaką odgrywała w nim aktorka – idealnie wcielała się w Halinę Kiepską.

Minęło już sporo czasu od momentu, w którym Marzena Kipiel-Sztuka weszła na plan produkcji Polsatu. W jej życiu dużo się zmieniło. Niestety, w ostatnim czasie 56-letnia dziś gwiazda nie ma się z czego cieszyć.

Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa

Marzena Kipiel-Sztuka zmaga się z chorobą

Super Express donosi, że aktorka w ostatnim czasie ma sporo zmartwień. Największym z nich jest fakt, że ponownie zmaga się z depresją. Pierwszy raz walczyła z nią 12 lat temu, po nagłej śmierci męża. Pomoc bliskich sprawiła, że po roku udało jej się wyrwać ze szponów choroby.

Tym razem za depresję odpowiada po części pandemia koronawirusa. Marzena Kipiel-Sztuka przez długi czas nie widywała najbliższych, doskwierała jej samotność. Zapewne swoją cegiełkę dołożyła także śmierć kolegów z planu, Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego.

Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że patrząc na swojego psa, czuje się dobrze, jednak z tyłu głowy pamięta o depresji. Dodała, że wciąż doskwiera jej samotność.

Postanowiła uświadomić innym, że oni również powinni mówić o takich problemach, jeśli się z nimi zmagają, a przede wszystkim – szukać fachowej pomocy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CAŁA POLSKA PAMIĘTA SPRZED LAT PANA LOTTO! CO ROBI RYSZARD REMBISZEWSKI? GWIAZDOR POLSKIEJ TELEWIZJI ZMIENIŁ SIĘ CAŁKOWICIE. TRUDNO GO ROZPOZNAĆ

O tym się mówi w Polsce: ZIMA WRÓCI DO POLSKI? POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POTĘŻNE ZAMIESZANIE W POGODZIE. METEOROLODZY PRZEKONUJĄ, ŻE CZEKA NAS PRAWDZIWY KALEJDOSKOP

O tym się mówi na świecie: ELŻBIETA II WYDAŁA WAŻNY ZAKAZ. CZY KRÓLOWA JEST SKŁÓCONA Z KAROLEM I WILLIAMEM? CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZNANA POLSKA PIOSENKARKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ MAMĘ. NATALIA KUKULSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. POKAZAŁA NIEZNANE ZDJĘCIE ANNY JANTAR