Od jakiegoś czasu mówi się o coraz bardziej napiętych relacjach członków rodziny królewskiej. Najnowsze doniesienia zdają się potwierdzać, że problem istnieje.

Zaczęło się od problemów między Meghan Markle i Harrym a resztą członków rodziny królewskiej. Następnie przeniosło się dalej – obecnie napięte relacje mają już niemal wszyscy członkowie rodziny królewskiej.

Super Express donosi, że królowa Elżbieta II osobiście wystąpiła przeciwko wspólnemu planowi Williama oraz Karola. Mowa o działaniach związanych z wywiadem Meghan Markle i Harry’ego u Oprah Winfrey.

Królowa Elżbieta II i księżniczka Eugenia. Źródło: youtube.com
Królowa Elżbieta II i księżniczka Eugenia. Źródło: youtube.com
Królowa Elżbieta II i księżniczka Eugenia. Źródło: youtube.com

Rozłam w rodzinie królewskiej?

Książę Karol oraz książę William oczekują podjęcia zdecydowanych kroków. Ich zdaniem powinno się postępować bezkompromisowo. Elżbieta II nie zgadza się jednak na realizację planów książąt.

Zdaniem brytyjskich brukowców monarchini jest przeciwna pomysłowi Karola i Williama. Książęta postanowili, że należy zareagować, obalając każdy zarzut, który stawiali Meghan Markle i Harry w wywiadzie.

Elżbieta II postanowiła jednak podjąć inne kroki. Ich zdaniem takie działanie mogłoby podważyć autorytet i powagę całej monarchii. Właśnie dlatego zdecydowano się napisać przemyślane, spokojne oświadczenie.

Królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube HM The King
Królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube HM The King

W opublikowanym tekście zapewniano, że królewski ród rozpatrzy wszystkie kwestie „prywatnie”, dodano także, że książę Harry, Meghan Markle i Archie „zawsze będą bardzo kochanymi członkami rodziny”.

Myślicie, że oświadczenie w tej wersji jest lepszym wyjściem niż odparcie zarzutów, jak proponowali Karol i Harry?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNA PARA W KOŃCU SKOMENTOWAŁA DONIESIENIA O ZERWANIU ZARĘCZYN. JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ WYDALI OŚWIADCZENIE. CO Z ICH ZWIĄZKIEM?

O tym się mówi w Polsce: JUŻ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU EMERYCI BĘDĄ MIEĆ POWODY DO RADOŚCI! SZYKUJĄ SIĘ REKORDOWO WYSOKIE PRZELEWY OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: OSTATNIE POŻEGNANIE ZNANEGO DZIENNIKARZA BYŁO WZRUSZAJĄCE. PIOTRA ŚWIĄCA MA MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU ODPROWADZIŁA RODZINA, PRZYJACIELE I SYMPATYCY