Natalia Kukulska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Dwa dni temu gwiazda obchodziła bardzo trudną rocznicę, bowiem minęło już 41 lat od śmierci Anny Jantar – mamy Natalii Kukulskiej.

Wzruszający wpis

Z tej okazji znana gwiazda opublikowała na swoim Instagramie wzruszające wspomnienie. Natalia Kukulska zdecydowała się na zamieszczenie zdjęcia ze swoją mamą, którego do tej pory nie publikowała.

- To już "41 14 marców" bez niej. Ta odwrotność cyfr, ta ironia losu, gdy jesteś na szczycie zawodowym i wszystko się zatrzymuje z hukiem... gdy już lądujesz, widzisz swój cel ale jest on brutalnie skreślony na zawsze. Tyle planów, tyle oczekiwań, tyle niepewności w sobie i tak wiele radości na ukojenie tęsknoty po 3 miesiącach nieobecności – podpisała zdjęcie gwiazda.

Przypomnijmy, że Anna Jantar zginęła w wypadku lotniczym 14 marca 1980 roku. Samolot leciał z Nowego Jorku do Warszawy. Razem ze znaną gwiazdą w wypadku zginęło 87 osób. W chwili śmierci Anna Jantar miała zaledwie 30 lat, zaś Natalia Kukulska skończyła 4 lata.

Natalia Kukulska nadal tęskni!

Nie da się ukryć, że wychowanie się bez matki to dla Natalii Kukulskiej bardzo ciężkie doświadczenie. Gwiazda nieustannie wspomina Annę Jantar i widać, że między matką i córką obecna była niesamowita więź. Jak doskonale wiemy, Natalia Kukulska wybrała nawet taką samą ścieżkę zawodową jak swoje mama i także została uznaną i niezwykle utalentowaną piosenkarką.

W swoim poście gwiazda podziękowała także za słowa wsparcia, pamięć i wiele pięknych gestów. Wyznała, że wierzy, iż wszystko to układa się w całość, jednak do dziś nie może pozbyć się żalu i tęsknoty za swoją ukochaną mamą.

Jak informował portal "Życie": BEATA TADLA MOŻE BYĆ DUMNA ZE SWOJEGO MĘŻA! CZYM ZAJMUJE SIĘ PARTNER ZNANEJ DZIENNIKARKI I JAKIE SĄ JEGO ZAROBKI

Przypomnij sobie: NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SPEŁNI SIĘ CZARNY SCENARIUSZ? CZY RZĄD ZDECYDUJE SIĘ NA PONOWNE WPROWADZENIE LOCKDOWNU

Portal "Życie" pisał również: CÓRKA PREZYDENTA MA JEDNAK ZUPEŁNIE INNY POMYSŁ NA ŻYCIE? NOWE PLANY KINGI DUDY MOGĄ ZASKOCZYĆ KAŻDEGO

Pisaliśmy również o: CZY BENEFICJENTÓW PROGRAMU 500 PLUS CZEKAJĄ OGROMNE ZMIANY? WRTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI INFORMACJAMI W TEJ SPRAWIE. CO PLANUJE RZĄD