Nie da się ukryć, że Kinga Duda nieustannie jest na celownikach mediów w całym kraju. Wszyscy bacznie śledzą losy młodej pani prawnik oraz to, w jaki sposób dalej rozwijać się będzie jej kariera.

Młoda pani prawnik zmieniła plany?

Kinga Duda już niejednokrotnie potwierdziła, że rozwój osobisty oraz wykształcenie są dla niej niesamowicie ważne. Okazuje się, że córka pary prezydenckiej nie zamierza spocząć na laurach, ani też nie chce polegać na znajomościach oraz prestiżu swoich rodziców.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Kinga Duda zrezygnowała z mieszkania w Pałacu Prezydenckim i przeniosła się do wynajmowanego mieszkania w Warszawie. To jednak nie koniec kroków, jakie w celu usamodzielnienia się poczyniła młoda pani prawnik.

Jak przypomina portal Super Express, jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Kinga Duda zajęła stanowisko społecznego doradcy prezydenta RP. Jednak ta decyzja niemal natychmiast odbiła się ogromną falą krytyki wśród społeczeństwa.

Kinga Duda chce żyć na własny rachunek

Mimo, iż Kancelaria Prezydenta zaznaczała, że stanowisko to Kinga Duda piastuje w formie wolontariatu, to nie brakowało głosów wskazujących na to, że córka prezydenta objęła funkcję po znajomości.

Szybko okazało się jednak, że Kinga Duda nie zamierza znosić krytyki i domysłów ze strony społeczności. Zrezygnowała zatem z funkcji doradcy swojego ojca i zaczęła samodzielnie starać się o rozwój zawodowy.

Według najnowszych doniesień Kinga Duda będzie odbywać praktyki zawodowe w Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza. Informacja ta została potwierdzona także przez biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć Kindze samych sukcesów w zawodowej karierze!

Kinga Duda / YouTube: Onet News
Kinga Duda / YouTube: Onet News

Jak informował portal "Życie": BEATA TADLA MOŻE BYĆ DUMNA ZE SWOJEGO MĘŻA! CZYM ZAJMUJE SIĘ PARTNER ZNANEJ DZIENNIKARKI I JAKIE SĄ JEGO ZAROBKI

Przypomnij sobie: TAJEMNICA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁA NA JAW? OD LAT MÓWIŁO SIĘ O TYM, ŻE HARRY NIE JEST SYNEM KSIĘCIA KAROLA! POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY KANDYDAT

Portal "Życie" pisał również: NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SPEŁNI SIĘ CZARNY SCENARIUSZ? CZY RZĄD ZDECYDUJE SIĘ NA PONOWNE WPROWADZENIE LOCKDOWNU

Pisaliśmy również o: CZY BENEFICJENTÓW PROGRAMU 500 PLUS CZEKAJĄ OGROMNE ZMIANY? WRTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI INFORMACJAMI W TEJ SPRAWIE. CO PLANUJE RZĄD