Znana dziennikarka Beata Tadla przeszła w swoim życiu już wiele miłosnych perypetii. Okazuje się jednak, że tym razem trafiła na człowieka, który totalnie odmienił jej życie. Para niedawno wzięła ślub, a o całej ceremonii dziennikarka poinformowała swoich fanów dopiero po fakcie.

Kim jest mąż dziennikarki?

Nie da się jednak ukryć, że Beata Tadla jest bardzo szczęśliwa w swoim nowym związku. Kim jednak jest wybranek serca kobieta? Jak się okazuje, tym razem dziennikarka wybrała kogoś, kto totalnie nie jest związany z polskim show-biznesem ani też dziennikarstwem.

Jak informuje portal Super Expres,, mąż Beaty Tadli jest znanym i poważanym biznesmenem. Michał Cebula, bo tak nazywa się wybranek znanej dziennikarki, jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Dodatkowo mężczyzna studiował także germanistykę oraz ukończył studia podyplomowe na kierunku Menadżer Sportu.

Zarobki mężczyzny przyprawiają o zawrót głowy!

Obecnie Michał Cebula zajmuje stanowisko wiceprezesa zarządu ds. pracowniczych w spółce Enea Operator, jednak w energetyce pracuje dopiero od 2017 roku. Wcześniej zajmował posady między innymi w Starostwie Powiatowym oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Okazuje się także, że mąż Beaty Tadli może pochwalić się dość sporymi zarobkami. Zgodnie z informacjami, jakie dziennikarze Super Expressu uzyskali od rzecznika prasowego spółki Enea Operator, wynagrodzenie Michała Cebuli może wahać się od 36175 do nawet 77500 złotych miesięcznie!

Dodatkowo mężczyzna otrzymuje jeszcze tzw. wynagrodzenie zmienne, które w ciągu roku wynosi maksymalnie 465 000 złotych! Nietrudno zatem policzyć, że nowy partner Beaty Tadli może zarabiać około 1 365 000 złotych rocznie!

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF KRAWCZYK ZNIKNIE Z ŻYCIA PUBLICZNEGO? GWIAZDOR OD MIESIĘCY NIGDZIE SIĘ NIE POJAWIA! CO SIĘ Z NIM DZIEJE? ARTYSTA PRZERWAŁ MILCZENIE

Przypomnij sobie: TAJEMNICA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁA NA JAW? OD LAT MÓWIŁO SIĘ O TYM, ŻE HARRY NIE JEST SYNEM KSIĘCIA KAROLA! POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY KANDYDAT

Portal "Życie" pisał również: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

Pisaliśmy również o: FILIP CHAJZER ZNIKNIE Z OBSADY „DZIEŃ DOBRY TVN”? GWIAZDOR TELEWIZJI POSTANOWIŁ ODNIEŚĆ SIĘ DO KRĄŻĄCYCH OD DNI PLOTEK. JEST JASNOŚĆ W SPRAWIE