Choć od śmierci Krzysztofa Kowalewskiego minął ponad miesiąc to uwielbiany aktor wciąż nie doczekał się pogrzebu. Termin uroczystości został bowiem odsunięty w czasie ze względu na przyjazd z Los Angeles do Polski syna aktora, Victora.

Rodzina Krzysztofa Kowalewskiego podała do publicznej wiadomości datę i miejsce pogrzebu. Właśnie tu spocznie urna z prochami wybitnego artysty. Żona aktora podała szczegóły ceremonii pochówku. W nekrologu zawarto jednak informacje, które z pewnością rozczarują licznych fanów Krzysztofa Kowalewskiego. Dlaczego?

Wiadomo, kiedy i gdzie zostanie pochowany Krzysztof Kowalewski. Fani nie będą mogli wziąć czynnego udziału w uroczystości! Dlaczego?

Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego w nocy, jednak mimo upływu ponad miesiąca ostatnie pożegnanie aktora nie doszło jeszcze do skutku. Powodem tego jest chęć odprowadzenia w ostatnia drogę ojca przez syna aktora, Victora. Mężczyzna mieszka na stałe w USA, a obecne obostrzenia pandemiczne skutecznie to utrudniły. Jednak otrzymał już zgodę MSZ na wjazd do Polski.

Jak przekazuje „Super Express”, żona Krzysztofa Kowalewskiego, Agnieszka Suchora przekazała za pośrednictwem Facebooka informacje dotyczące pogrzebu aktora. Okazuje się, że pogrzeb odbędzie się 19 marca w piątek o godzinie 11.30 w Warszawie, w kościele Środowisk Twórczych przy placu Teatralnym.

Dwie godziny później będzie miał miejsce pochówek w rodzinnym grobie na Starych Powązkach. Aktor spocznie obok matki, aktorki Elżbiety Herszaft.

Niestety, fani Krzysztofa Kowalewskiego nie będą mieli możliwości wzięcia udziału w ceremonii pogrzebowej. Jak poinformowała rodzina, ze względu na obostrzenia pandemiczne obowiązuje lista gości. Osoby, które znajdą się w spisie będą mogły wejść do kościoła.

Facebook @Agnieszka Suchora
Facebook @Agnieszka Suchora
Facebook @Agnieszka Suchora

Jak informował portal "Życie": DODA ODWAŻNIE POKAZUJE SWOJE WDZIĘKI W SIECI, A FAN PORUSZYŁ SPRAWĘ RADOSŁAWA MAJDANA. WOKALISTKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ NA KOMENTARZ „PO SWOJEMU”

Przypomnij sobie: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO I JANA PAWŁA II WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Portal "Życie" pisał również: OJCIEC RYDZYK PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE! ZAMIERZA UCZYĆ POLAKÓW OBRACANIA PIENIĘDZMI ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ? SPECJALNE ZAPROSZENIE OD RADIA MARYJA

Pisaliśmy również o: IZABELA JANACHOWSKA WYDAŁA FORTUNĘ NA WÓZEK DLA SWOJEGO MAŁEGO SYNKA? MAŁY CHRISTOPHER JEŹDZI W SPACERÓWCE NICZYM KRÓL. TO MODEL Z GÓRNEJ PÓŁKI