Ojciec Rydzyk znów zaskoczył wszystkich. Redemptorysta na antenie Radia Maryja postanowił zaapelować do wielu Polaków. Co powiedział? Szef medialnego imperium postanowił zorganizować specjalnej rekolekcje dla prawników. Odbędą się już za tydzień w Toruniu! Czego będą dotyczyć?

Ojciec Rydzyk postanowił, ze tematem cyklu spotkań będzie właściwe obchodzenie się z pieniędzmi, zgodnie z wolą Bożą. Rekolekcje zostaną poprowadzone przez księdza ekonomistę, a lista zagadnień jest naprawdę imponująca. O co chodzi?

Ojciec Rydzyk zachęcił do uczestnictwa w specjalnych rekolekcjach. Będzie można nauczyć się właściwego obchodzenia z pieniędzmi!

Jak informuje serwis Pikio, ojciec Rydzyk zachęcił do wzięcia udziału w rekolekcjach za pośrednictwem Radia Maryja. Prawnicy zostali zaproszeni na spotkania, które już za tydzień będą mieć miejsce w Toruniu. Nauki poprowadzi ksiądz prałat Sławomir Oder i dotyczyć będą zagadnień właściwego gospodarowania pieniędzmi i wychodzenia z zadłużenia.

Nauki kościelne mają się odbyć w dniach 21-23 marca w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu i zostały stworzone z myślą o prawnikach.

Hasła przewodnie spotkania to „Bóg miłosierny”, „Bóg sprawiedliwy”, „Bóg adwokatem człowieka”.

Wśród tematów poruszanych podczas spotkania znalazły się m.in. „klauzula sumienia w zawodach prawniczych”. Pojawią się takie panele jak „Na czym polega odpowiedzialność w kwestii pieniędzy, pracy i prowadzenia własnej firmy?”, „Jak wydawać pieniądze, dawać i oszczędzać po Bożemu?”, „Jak wychodzić z długów?”.

Spotkanie poprowadzi ksiądz Sławomir Oder, który z wykształcenia jest ekonomista, absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego. Przyznano mu tytuł doktora obojga praw na Papieskim Uniwersytecie Laterańskim.

Ojciec Tadeusz Rydzyk/Youtube @Radio Maryja
Ojciec Tadeusz Rydzyk/Youtube @Radio Maryja
Ojciec Tadeusz Rydzyk/Youtube @Radio Maryja

Jak informował portal "Życie": FOTOGRAFIE OPUBLIKOWANE PRZEZ PAULINĘ SYKUT - JEŻYNĘ ROBIĄ W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI ZMIANĄ, JAKĄ WPROWADZIŁA PREZENTERKA

Przypomnij sobie: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO I JANA PAWŁA II WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Portal "Życie" pisał również: RODZINNA SIELANKA U STOCHÓW TRWA W NAJLEPSZE. JEDEN Z NAJLEPSZYCH SKOCZKÓW SPĘDZA CZAS Z NAJBLIŻSZYMI. FANI SĄ ZACHWYCENI TYM WIDOKIEM

Pisaliśmy również o: CZY BLANKA LIPIŃSKA PONOWNIE JEST W ZWIĄZKU Z BARONEM? INTERNAUCI DOPATRZYLI SIĘ JEDNEGO, MAŁEGO SZCZEGÓŁU I POJAWIŁY SIĘ SPEKULACJE O POWROCIE PARY