Najnowsza fotka opublikowana przez Blankę Lipińską w mediach społecznościowych zadziwiła wszystkich. Zdjęcie samo w sobie nie budzi żadnego zdziwienia, lecz Internauci zauważyli jeden, mały szczegół w mieszkaniu gwiazdy – czy to oznacza, że nastąpiła reaktywacja związku z Baronem? W sieci pojawiły się pewne spekulacje o powrocie pary...

Związek Blanki Lipińskiej i Barona, który miał miejsce w zeszłym roku był najgłośniejszym i najbardziej medialnym związkiem w ostatnich latach w polskim show – biznesie. Trzeba przyznać, że para od momentu ujawienia się światu robiła wokół siebie sporo szumu, a fani ich uwielbiali.

W sierpniu 2020 roku rozstali się, a chwilę przed tym Blanka Lipińska wprowadziła się do nowego mieszkania. Przez kolejne miesiące raz po raz pojawiały się spekulacje o powrocie pary do siebie – nie było to jednak potwierdzone.

Co oznacza ten szczegół?

Ostatnio zamieszczona fotka przez Blankę Lipińską wzbudziła spore zainteresowanie. W tle za celebrytką widać... gitarę - czy oznacza to, że para wróciła do siebie? Pojawiła się odpowiedź gwiazdy.

- Panowie dopatrzyli się wczoraj w moich okularach przeciwsłonecznych, które Wam pokazywałam, tamtej oto gitary. Słuchajcie, ta gitara stoi tam od sierpnia. Faktycznie dostałam ją od Alka, bo mega pasuje mi na kredensie – wyjaśniła Blanka.

Blanka Lipińska/ jastrzabpost.pl