Najnowsze fotki, które w swoich mediach społecznościowych opublikowała prezenterka Paulina Sykut - Jeżyna robią w sieci prawdziwy szał! Internauci są zaskoczeni zmianą, jaką wprowadziła prezenterka, ale nie tylko... Co jeszcze zwróciło ich uwagę i tak bardzo urzekło?

Paulina Sykut - Jeżyna należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterek oraz dziennikarek w Polsce. Kobieta od początku kariery trwającej już kilkanaście lat związana jest ze stacją Polsat, a widzowie pokochali ją od samego debiutu na szklanym ekranie.

Poza prowadzeniem prognozy pogody oraz kilku programów rozrywkowych, kobieta była prowadzącą wielu imprez masowych, takich jak imprezy sylwestrowe czy plebiscyty muzyczne.

Prywatnie związana jest z Piotrem Jeżyną od roku 2011 – para doczekała się córki Róży, która aktualnie ma cztery lata.

Te fotki podbiły Internet!

Prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na swoim Instagramie raz po raz zamieszcza fotki zarówno ukazujące jej życie zawodowe, jak i prywatne.

Ostatnio celebrytka zamieściła zdjęcia z salonu fryzjerskiego, gdzie nieco odświeżyła kolor - wybrała się tam z córką, lecz długie oczekiwanie na metamorfozę mamy sprawiły, że dziecko po pewnym czasie zaczęło być senne. Internauci byli rozbawieni tym uroczym obrazkiem!