Wspaniałe fotografie właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych jednego z najlepszych i najbardziej wybitnych skoczków polskich, Kamila Stocha. Jak wynika z fotek, rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Stoch spędza czas z najbliższymi, a fani są zachwyceni tym widokiem!

Miłośnicy zimowych sportów powoli zaczynają się smucić, ponieważ sezon skoków narciarskich niestety dobiega końca. Za dwa tygodnie, od 25 do 28 marca będą odbywać się dwa finałowe konkursy Pucharu Świata w Planicy. Do tego czasu więc nasi polscy skoczkowie mają wolne - mogą więc czas ten wykorzystać na odpoczynek i relaks z najbliższymi.

Okazuje się, że Kamil Stoch czas ten spędza... na skoczni! O co chodzi?

Sielanka z żoną i... dziećmi!

Tak, to prawda! Kamil Stoch, pomimo iż ma teraz wolne czas spędza z żoną Ewą Bilan – Stoch, która jest prezesem klubu KS Eve-nement Zakopane. Kobieta szkoli dzieci, których marzeniem jest zostać profesjonalnymi sportowcami. Kamil Stoch chętnie spędza czas wraz z żoną i jej wychowankami na ich treningu, mimo iż sam aktualnie odpoczywa i regeneruje organizm.

Fani są zachwyceni tymi fotkami - widać, że małżeństwo darzy siebie nawzajem ogromnym uczuciem i wzajemnie się wspiera. Piękny widok!