Od kilku dni w sieci nieustannie krążą plotki, że Marzena Rogalska po tym, jak oficjalnie odeszła z Telewizji Polskiej i „Pytania na Śniadanie” zostanie przejęta przez konkurencję i trwają rozmowy na temat dołączenia przez nią do obsady prezenterów „Dzień Dobry TVN”.

Nie byłoby w tym nic dziwnego – dziennikarka jest uwielbiana przez widzów, którym ciężko się pogodzić z tym, że nie zobaczą już Marzeny Rogalskiej w programie śniadaniowym TVP2. Jednak smaczku sprawie dodają pogłoski o rzekomym zastąpieniu duetu Filip Chajzer-Małgorzata Ohme parą Marzena Rogalska-Beata Sadowska.

Obie dziennikarki znają i lubią się od wielu lat, a mówi się, że duet Chajzer-Ohme nie przyciąga tylu widzów, aby DDTVN mogło prześcignąć w oglądalności „PnŚ”. Do sprawy odniósł się sam Filip Chajzer. Czy odchodzi z „Dzień Dobry TVN”? A może to jedynie nieprzyjemne plotki?

Filip Chajzer zniknie z „Dzień Dobry TVN”? Prezenter odniósł się do pogłosek o transferze Marzeny Rogalskiej

Jak wyjaśnił chcący pozostać anonimowym informator serwisowi Pudelek, prezes Edward Miszczak ma na celu odświeżenie formatu DDTVN i choć w stacji dochodzi do redukcji etatów to w samej śniadaniówce jest odwrotnie, gdyż produkcja chce poprawić różnorodność prezenterów, jak ma to miejsce w TVN.

Jednak pojawiły się opinie, że para Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie mają na tyle dużej sympatii widzów, a wydania DDTVN z ich prowadzeniem mają mniejszą oglądalność – spora część widzów wybiera wówczas „Pytanie na Śniadanie”.

Filip Chajzer postanowił odpowiedzieć zaniepokojonej fance na Instagramie. Kobieta zapowiedziała, że nie będzie oglądać DDTVN, jeśli z anteny zniknie właśnie Chajzer.

„Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojnie” – powiedział wprost w krótkich, żołnierskich słowach dziennikarz, cytowany przez serwis Pikio.

Jak informował portal "Życie": RAFAŁ BRZOZOWSKI POKAZAŁ, JAK WYGLĄDA JEGO MIESZKANIE. GWIAZDOR TVP STWORZYŁ W SWOIM DOMU PRAWDZIWY AZYL. WIELKIE WRAŻENIE ROBI SALON Z PIANINEM

Przypomnij sobie: TAJEMNICA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁA NA JAW? OD LAT MÓWIŁO SIĘ O TYM, ŻE HARRY NIE JEST SYNEM KSIĘCIA KAROLA! POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY KANDYDAT

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNY WIDOK NA NIEBIE. MIESZKAŃCY MIASTA MOGLI PODZIWIAĆ NIEZWYKLE RZADKO SPOTYKANY RODZAJ CHMUR. TO PRAWDZIWE WIDOWISKO

Pisaliśmy również o: POPULARNA SIEĆ HANDLOWA ZNIKA Z POLSKI! KTO JĄ ZASTĄPI? DO HIPERMARKETÓW I MNIEJSZYCH SKLEPÓW WEJDZIE INNY HANDLOWY GIGANT. PRZEJĘCIE OFICJALNE