Nie da się ukryć, że Rafał Brzozowski przez ostatnie lata stał się jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, a ostatnio wyszło na jaw, że w tym roku będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji! Jak sam przekonuje to dla niego wielki zaszczyt i spełnienie jednego z marzeń. Serwis JastrząbPost zajrzał do wnętrz domu Rafała Brzozowskiego! Jak mieszka gwiazdor TVP?

Rafał Brzozowski pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego, jednak związał swoje losy zawodowe i prywatne z Warszawą. Jest absolwentem AWF i ma wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego, trenował zapasy, zdobywając w 2006 roku brązowy medal na Akademickich Mistrzostw Polski.

Jednak jego marzenie o śpiewaniu szybko się ziściło. Pokazał się w „Szansie na sukces”, potem grał w zespole K. Martin i Emigranci, ale największą sławę zyskał dzięki udziałowi w „The Voice of Poland”, gdzie pod opieką Andrzeja Piasecznego dotarł prawie do finału. Później wydał dwa single i jego kariera wystrzeliła jak z procy. Propozycja pracy w TVP sprawiła, że stał się bardzo rozpoznawalny.

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Gwiazdor TVP pokazał wnętrza swojego domu. Wrażenie robo wielki salon artysty

Prowadzący „Koła fortuny” i „Jaka to melodia?” zyskał szansę pokazania się szerokiej publiczności – w tym roku będzie reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Wystąpi z piosenką „The Ride”. Jak wygląda jednak jego mieszkanie? Choć gwiazdor nie publikuje zdjęć ze swojego domu to widać, że mieszkanie urządził naprawdę jako męskie królestwo.

Brzozowski kocha muzykę i jest ona nieodłączną częścią jego życia, co przekłada się na wystrój wnętrz jego mieszkania. Poczesne miejsce w jego salonie zajmuje fortepian. Wnętrza mieszkania są utrzymane w barwach szarości i czerni. Na ścianie można zobaczyć certyfikat potwierdzający uzyskanie platyny za singiel „Tak blisko”.

Widać, że Rafał Brzozowski śledzi trendy i wykorzystał bardzo modne połączenie białych ścian z drewnianymi meblami i czarnych i białych dekoracji.

Na Instagramie można zobaczyć również ukochaną suczkę gwiazdora – Tolę.

Jak informował portal "Życie": SIOSTRA KATE MIDDLETON NIE PRZEJMUJE SIĘ CHAOSEM W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ PO WYWIADZIE HARRY’EGO I MEGHAN. PAPARAZZI UCHWYCILI CZYM SIĘ OBECNIE ZAJMUJE

Przypomnij sobie: NAJNOWSZY WPIS DOROTY BREJZY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ROBI PRAWDZIWY SZAŁ. INTERNAUCI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. CHODZI O POWÓD ROZWODU

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNY WIDOK NA NIEBIE. MIESZKAŃCY MIASTA MOGLI PODZIWIAĆ NIEZWYKLE RZADKO SPOTYKANY RODZAJ CHMUR. TO PRAWDZIWE WIDOWISKO

Pisaliśmy również o: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO I JANA PAWŁA II WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ