Ostatni tydzień upłynął pod znakiem sensacyjnego wywiadu księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle. Media w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych pod lupę wzięły z tego powodu zachowanie wszystkich członków rodziny królewskiej oraz ich krewnych.

Paparazzi uchwycili też między innymi Pippę Middleton czyli siostrę księżnej Kate, która zgodnie z wywiadem nie ma z Meghan zbyt dobrych relacji.

Co porabia Pippa?

Pippa Middleton wydaje się kompletnie nie przejmować zamieszaniem wywołanym przez Meghan Markle i w najlepsze oddaje się rodzinnym uciechom.

Ostatnio widziano ją na ulicach Londynu gdy spędzała czas ze swoim synem Arthurem. Oboje jeździli na elektrycznych hulajnogach prezentując swoje sportowe wydanie.

Pippa ubrana była w czarne spodnie, beżowy płaszcz, sportowe obuwie i kask. Nie dawno głośno było o niej gdy ogłosiła, że wraz z mężem Jamesem Matthewsem spodziewa się drugiego dziecka.

Pippa Middleton z synem / screen pudelek.pl
Pippa Middleton z synem / screen pudelek.pl
Pippa Middleton z synem / screen pudelek.pl

Na zdjęciach widać, że stan błogosławiony wyjątkowo jej służy i wręcz promienieje.

Jak na razie nie zamierza też komentować ostatnich wydarzeń oraz oskarżeń wysuniętych przez księcia Harry’ego i Meghan Markle pod adresem rodziny królewskiej. W wywiadzie dla Oprah Winfrey opowiedzieli oni o rasistowskich komentarzach oraz braku pomocy dla amerykańskiej aktorki gdy ta z powodu presji miała myśli samobójcze.

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II nie chce dłużej milczeć! Pałac Buckingham postanowił wydać oficjalne stanowisko wobec Harry’ego i Meghan. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zachowanie księdza pod kościołem wywołało powszechne zgorszenie u parafian i wielu internautów. Wszystko zostało nagrane. Co się wydarzyło

O tym się mówi: Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? Syn oraz znajomi są zaniepokojeni. Twierdzą, ze od dłuższego czasu nie mają z nim kontaktu

Portal „zycie.news” pisał również o: Dorota Gardias nadal nie doszła do siebie. Znana prezenterka ujawnia, że wciąż odczuwa powikłania po zakażeniu koronawirusem. Jak się czuje