Jak donosi portal “Super Express”, królowa Elżbieta II, choć podobno długo zwlekała z oficjalnym odniesieniem się do sprawy to stwierdziła, że dłużej czekać nie można i wydała komunikat w tej bulwersującej opinię publiczną sprawie. Co powiedziała królowa? Czy zechce pozwać wnuka i jego żonę za skandalizujący wywiad? Wszystko już wiadomo!

Oficjalnie pojawiło się oświadczenie królowej Elżbiety II i Pałacu Buckingham w sprawie wywiadu, którego ostatnio Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey.

Królowa Elżbieta II wydała oświadczenie w sprawie wyznania Meghan i Harry’ego podczas wywiadu. Monarchini jest zasmucona!

Królowa Elżbieta II przekazała w oficjalnym oświadczeniu w sprawie budzącego spore kontrowersje wywiadu, że cała rodzina królewska jest głęboko poruszona i zasmucona tym, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan w momencie, gdy świat poznał kulisy ich sytuacji. Dodała, że niezwykle niepokojące są kwestie dotyczące rasy.

“Podczas gdy niektóre wspomnienia mogą się różnić, są one traktowane bardzo poważnie i zostaną rozpatrzone przez rodzinę prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą bardzo kochanymi członkami rodziny” - czytamy w oświadczeniu, cytowanym przez “SE”.

Oświadczenie jest mocno ugodowe. Meghan Markle wyjawiła podczas wywiadu, że Pałac Buckingham odmówił jej dostępu do psychologa, gdy w ciąży miała depresję. Powiedziała również, że rodzina królewska miała się obawiać tego, jak bardzo czarny będzie syn Harry’ego.

Właśnie z tego powodu Archie - jak utrzymuje Markle - miał nie otrzymać tytułu książęcego i nie dostał ochrony.

Jak informował portal “Życie”: WŁAŚCICIELE NIERUCHOMOŚCI POWINNI POSPIESZYĆ SIĘ Z DOKONANIEM FORMALNOŚCI. 15 MARCA TO OSTATECZNY TERMIN NA WNIESIENIE OPŁATY

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

Portal “Życie” pisał również: OLA KWAŚNIEWSKA POSTANOWIŁA ZACZĄĆ NOWE ŻYCIE! CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA WPROWADZIŁA NIEBYWAŁE ZMIANY. CO SIĘ STAŁO? AŻ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ

Pisaliśmy również o: HARRY I MEGHAN UTRZYMUJĄ SIĘ ZE SPADKU PO KSIĘŻNEJ DIANIE. BRAT KSIĘCIA WILLIAMA ZDECYDOWAŁ SIĘ WSPOMNIEĆ, O JAKICH KWOTACH MOWA