Kiedy książę Harry i jego małżonka Meghan Markle zdecydowali się na Megxit, musieli liczyć się z tym, że razem z odejściem z royalsów zmuszeni będą zrzec się nie tylko obowiązków ale także tytułu oraz dóbr materialnych. Mimo to para nie zbankrutowała. Podczas głośnego wywiadu u Oprah, Harry zdecydował się wyjawić prawdę o majątku, który otrzymał po księżnej Dianie. O jakiej kwocie mowa?

Książę Harry z rodziną żyją ze spadku po księżnej Dianie

W ubiegłym roku książę Harry i księżna Meghan ogłosili zaskakującą decyzję o odłączeniu się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o rezygnacji z pełnienia służbowych obowiązków i przeprowadzce do Kanady.

Taka decyzja mogła być wynikiem tego, iż książęca para nie czuła sympatii ze strony Brytyjczyków. Ponadto również w rodzinie królewskiej dochodziło do licznych konfliktów ze względu na różnice poglądów i zbyt nowatorskiej podejście do monarchii.

Harry and Meghan Markle / YouTube: BBC
Harry and Meghan Markle / YouTube: BBC

W rozmowie z Oprah Winfrey Harry ujawnił, ile pieniędzy odziedziczył w spadku po matce. Jak wyznał mąż Meghan Markle początkowo było to 10 mln funtów, ale pieniądze zostały zainwestowane i pomnożone. Pieniądze, z ktorych zyja Meghan I Harry pochodzą głównie z ugody rozwodowej z księciem Karolem, akcji, biżuterii i rodzinnych pamiątek. Jak podaje "The Mirror", obecnie majątek szacuje się na 20 mln funtów (czyli ok. 107 mln złotych).

Ponadto Meghan i Harry utrzymuja sie z pieniedzy z kontraktów między innymi z Netflixem oraz Spotify.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE