To niemal oczywiste, że Aleksandra Kwaśniewska do dziś pozostaje ulubioną „pierwszą córką” Polaków i jako jedyne dziecko Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich oceniana jest przez Polki i Polaków najlepiej. Świadczy o tym niedawny sondaż przeprowadzony wśród respondentów.

Serca Polaków Ola Kwaśniewska podbiła z pewnością swoim poczuciem humoru, dystansem do świata i siebie samej, a także skromnością. Od lat wraz z mężem Kubą Badachem tworzą zgrane i bardzo kochające się małżeństwo, choć na początku wiele osób nie wróżyło powodzenia ich związkowi.

Ola Kwaśniewska zaczęła nowy etap w swoim życiu. Widząc jej zdjęcia aż trudno uwierzyć, jak to możliwe!

Jak informuje „Super Express”, Ola Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach postanowili udzielić niedawno wywiadu dla programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Jednym z tematów rozmowy była praca nad piosenką „Liczy się tylko to”, napisaną dla filmu Disneya „Co w duszy gra”. Para nad słowami utworu pracowała wspólnie.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Ola Kwaśniewska pokazała swój talent tekściarski, gdyż nowy utwór jest kolejnym, do którego napisała tekst. Czy córka Aleksandra Kwaśniewskiego stanie się oficjalnie tekściarką?

Warto pamiętać, że Aleksandra Kwaśniewska przez lata pracowała jako dziennikarka, więc talentu pisarskiego i umiejętności w tym zakresie nie można jej odebrać. Dodatkowo, uwagę widzów przykuł nowy wizerunek Oli Kwaśniewskiej.

Córka prezydenta wyraźnie schudła i zmieniła fryzurę – postawiła na jasny blond!

Jak informował portal "Życie": WYCISKAJĄCE ŁZY WSPOMNIENIE DZIENNIKARKI TVP O PIOTRZE ŚWIĄCU. OPOWIEDZIAŁA, JAKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ REPORTER. „LUBIŁ SIĘ ŚMIAĆ, ŻARTOWAĆ, KOCHAŁ ŻYCIE”

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE ŻONY MARCINA PROKOPA. KOBIETA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM. TERAZ ZACHĘCA INNE OSOBY, ABY NIE BAGATELIZOWAŁY OBJAWÓW

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ KONIEC „SANATORIUM MIŁOŚCI”, A ODCINEK PRZYNIÓSŁ ZASKOCZENIE! ZBIGNIEW NIE LUBI ANI? WIELU WIDZÓW NIE ZGADZA SIĘ Z ZACHOWANIEM SENIORA

Pisaliśmy również o: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY