Nie da się ukryć, że media żywo interesują się faktem publicznej absencji Krzysztofa Krawczyka, który od kilku miesięcy zasadniczo w ogóle nie pokazuje się publicznie. Ten fakt niepokoi mocno bliskich gwiazdora muzyki, a także stał się tematem niezwykle mocno eksploatowanym przez portale plotkarskie, które upatrują końca kariery i publicznej działalności legendy polskiej estrady.

Jednak dyskusja na temat ciszy wokół Krzysztofa Krawczyka rozgorzała na tyle, ze głos postanowił zabrać on sam. Czy z artystą dzieje się coś złego? Wszystko stało się jasne.

Krzysztof Krawczyk zabrał głos w sprawie unikania pokazywania się publicznie. Co dzieje się z gwiazdorem?

Jak donosi Plejada, Krzysztof krawczyk ma się dobrze, a jego unikanie wychodzenia z domu ma związek z licznymi chorobami, które sprawiają, że znalazł się w grupie osób z podwyższonym ryzykiem ciężkiego przebiegu COVID-19. Piosenkarz nie jest jeszcze zaszczepiony, więc woli unikać stykania się z obcymi osobami i woli pozostać w swoim domu.

Zamieszanie wokół Krzysztofa Krawczyka nasiliło się w ostatnich dniach, gdyż artysta na realizację odcinka „Szansy na sukces” o swojej twórczości wysłał swoją żonę, a sam nie pojawił się w studiu TVP. Wówczas zaczęły się spekulacje na temat stanu zdrowia artysty.

Zniknięcie artysty zaniepokoiło kolorową prasę, a jeden z tabloidów obdzwonił znajomych Krawczyka, a także jego syna i byłą żonę, którzy nie wiedzieli, co dzieje się z Krawczykiem. W końcu głos zabrał sam zainteresowany. Chciał bowiem zamknąć usta wielu osobom i wyjaśnić prawdziwe przyczyny sytuacji.

W imieniu Krzysztofa Krawczyka wypowiedziała się żona artysty, Ewa Krawczyk, wyjaśniając, że brak wychodzenia artysty z domu jest spowodowany tym, że znajduje się w pierwszej grupie zagrożenia i nie był szczepiony. Rodzina zwyczajnie boi się zakażenia, które może mieć katastrofalne skutki. Nikt również nie przychodzi do domu Krawczyków.

Sam Krzysztof Krawczyk chcąc skomentować nagonkę prasy, zacytował słowa Jana Pawła II.

„Kochani! Jak czytam gazety, to ogarnia mnie powiedzenie Świętego Jana Pawła II: "Żeby dowiedzieć się, jak się czuję, czytam gazety..." – napisał rozbawiony Krzysztof Krawczyk na Facebooku.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @januarybratek
Krzysztof Krawczyk/Youtube @januarybratek
Krzysztof Krawczyk/Youtube @januarybratek

Jak informował portal "Życie": RAFAŁ BRZOZOWSKI POKAZAŁ, JAK WYGLĄDA JEGO MIESZKANIE. GWIAZDOR TVP STWORZYŁ W SWOIM DOMU PRAWDZIWY AZYL. WIELKIE WRAŻENIE ROBI SALON Z PIANINEM

Przypomnij sobie: TAJEMNICA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁA NA JAW? OD LAT MÓWIŁO SIĘ O TYM, ŻE HARRY NIE JEST SYNEM KSIĘCIA KAROLA! POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY KANDYDAT

Portal "Życie" pisał również: NIEPRAWDOPODOBNY WIDOK NA NIEBIE. MIESZKAŃCY MIASTA MOGLI PODZIWIAĆ NIEZWYKLE RZADKO SPOTYKANY RODZAJ CHMUR. TO PRAWDZIWE WIDOWISKO

Pisaliśmy również o: POPULARNA SIEĆ HANDLOWA ZNIKA Z POLSKI! KTO JĄ ZASTĄPI? DO HIPERMARKETÓW I MNIEJSZYCH SKLEPÓW WEJDZIE INNY HANDLOWY GIGANT. PRZEJĘCIE OFICJALNE