Któż nie pamięta słynnego Pana Lotto, czyli Ryszarda Rembiszewskiego, który przez wiele lat prowadził „Studio Lotto” – losowanie Totalizatora Sportowego w Telewizji Polskiej. Jednak w 2008 roku oficjalnie zakończył współpracę, a potem odszedł z telewizji. Co robi dziś? Zmienił się nie do poznania!

Okazuje się bowiem, że znany Pan Lotto wyemigrował z Polski, wziął ślub, zamieszkał w Hiszpanii, a zmienił się tak bardzo, że niektórzy mogą mieć problem z rozpoznaniem go. Tak dziś wygląda i żyje Ryszard Rembiszewski.

Co robi dziś słynny Pan Lotto, czyli Ryszard Rembiszewski? Niegdyś gwiazdor telewizji zmienił swoje życie o 180 stopni

Jak przypomina serwis „Super Express”, Ryszard Rembiszewski, czyli słynny Pan Lotto vel. Pan Totolotek przez dekady pozostawał jedną z najważniejszych postaci polskiej telewizji. Prowadząc „Studio Lotto”, czyli losowania Totalizatora Sportowego zapisał się w historii polskiej telewizji.

Studio Lotto prowadził od 1983 do 2008 roku, gdy oficjalnie rozstał się z programem. Przez lata zyskał jednak ogromną sympatię widzów i co za tym idzie, sporą popularność.

Po „Studio Lotto” mogliśmy oglądać Ryszarda Rembiszewskiego w takich programach jak „Świat się kręci”, wielokrotnie pojawiał się również w programach śniadaniowych, jak „Pytanie na Śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”. Skupił się na pracy lektora i konferansjera.

Wiele zmieniło się w życiu prywatnym Rembiszewskiego. W maju 2019 roku ożenił się z Elżbietą Martinez, która była jego menadżerką. Wkrótce para postanowiła przenieść się do Hiszpanii.

„Poza tym, że zapuściłem włosy, to inaczej się odżywiam i funkcjonuję, bo mieszkam teraz na wybrzeżu Costa Blanca” - powiedział gwiazdor w "Twoim Imperium".

Hiszpania stała się dla Rembiszewskiego drugim domem i wyjątkowo podoba mu się luźne podejście do życia mieszkańców tego kraju. Okazuje się również, że Rembiszewski chętnie skorzysta z ewentualnych propozycji zawodowych w Polsce, jednak nie planuje wracać do kraju na stałe.

Ryszard Rembiszewski/Facebook
Ryszard Rembiszewski/Facebook
Ryszard Rembiszewski/Facebook

Jak informował portal "Życie": JUŻ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU EMERYCI BĘDĄ MIEĆ POWODY DO RADOŚCI! SZYKUJĄ SIĘ REKORDOWO WYSOKIE PRZELEWY OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Przypomnij sobie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Portal "Życie" pisał również: JAKA BĘDZIE TEGOROCZNA WIELKANOC DLA POLAKÓW? ŚWIĘTA SPĘDZIMY Z ZAKAZEM PRZEMIESZCZANIA SIĘ? LEKARZE WYJAŚNIAJĄ, DLACZEGO TO WŁAŚCIWA DROGA

Pisaliśmy również o: IZABELA JANACHOWSKA WYDAŁA FORTUNĘ NA WÓZEK DLA SWOJEGO MAŁEGO SYNKA? MAŁY CHRISTOPHER JEŹDZI W SPACERÓWCE NICZYM KRÓL. TO MODEL Z GÓRNEJ PÓŁKI