Marzena Kipiel-Sztuka miała szansę na iście królewskie życie. Z pewnoscią nie wcielilaby się w rolę Halinki.

Marzena Kipiel-Sztuka znana jest szerszej publiczności z roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Niewielu wie, że aktorka miała bogatego amanta.

Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV
Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV

Marzena Kipiel-Sztuka mogła wieść luksusowe życie

O względy aktorki zabiegał niezwykle bogaty mężczyzna. serialowa Halinka mogło wieść bajeczne życie. Co ciekawe aktorka podjęła decyzję o zerwaniu znajomości. Dlaczego?

Marzena Kipiel-sztuka byla niegdys adorowana przez bogatego Araba, ktory oferowal jej luksusowe życie. Aktorka świadomie zrezygnowała z luksusów. Jak teraz wspomina, była to jedna z największych przygód w jej życiu. Wszystko miało miejsce w latach 90., kiedy to aktorka była na występie w Omanie. Wówczas tamtejsi mężczyźni ekscytował się jeszcze słowiańskim typem urody. Piękna blond Polka skradła serce egzotycznego bogacza.

Beata Kipiel-Sztuka poznała bogatego kierownika banku, Haszima. Mężczyzna tak zauroczyła ier Polką, ze obdarowywał ją drogimi prezentami.

Arab kupował Polsce cięte kwiaty- o które na pustyni naprawdę ciężko, a bukiet kosztuje fortunę, złotą biżuterię a na święta sprowadzał specjalnie dla niej śledzie.

Kobieta jednak nie planowała życia w Omanie.

Marzena Kipiel-Sztuka/ YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/ YouTube @ATM Grupa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK