Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedną z najbardziej uroczych par w polskim show-biznesie. Same ich słowne przepychanki świadczą o tym, że zakochani mają ze sobą niezwykłą relację. Niewielu fanów wie jednak, że poznali się oni... na planie "M jak Miłość". Jak to możliwe, skoro Dowbor nie jest aktorem i nigdy nie grał w tym serialu?

Nietypowe pierwsze spotkanie

Kilkanaście lat temu Koroniewska wcielała się na planie "M jak Miłość" w jedną z głównych postaci - Małgosię Mostowiak. Dowbor natomiast... przeprowadzał wywiady z obsadą serialu. To właśnie tak po raz pierwszy na siebie trafili. Chociaż dziennikarza mało obchodziła ta produkcja, to przyznał, że wprowadziła mnóstwo zmian w jego życiu!

"Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi do mnie: ,,Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny tu już czekam" - opowiadał Dowbor, na co Koroniewska obruszyła się: "Naburmuszona wieśniara? Jesteś jedynym dziennikarzem w historii, na którego poczekałam dwie godziny!".

fot. Instagram
fot. Instagram

Już podczas wywiadu para znalazła pierwsze podobieństwa - przykładowo, obydwoje pochodzili z tych samych stron - z Torunia. O związku nie mogło być jednak mowy ze względu na to, że zarówno Dowbor, jak i Koroniewska byli wtedy w związkach - chociaż, jak przyznała aktorka, już dawno powinni byli je zakończyć. 24-latkowie nie zapomnieli jednak o sobie i w końcu ponownie na siebie trafili. Teraz są małżeństwem już od 2014 roku.

Teraz parę znów wzięło na wspomnienia i z okazji Walentynek postanowili podzielić się z fanami... swoim pierwszym wspólnym zdjęciem!

"Prawda, że się nie zmieniliśmy?! Kliknij w drugą fotkę. A może nam zazdrościcie? Kto z Was ma chociaz zdjecie z pierwszego spotkania swojej drugiej połowy?!? My mamy znacznie wiecej! Mamy film, w ktorym widze jak sie „On” wstydzi, peszy i robi głupie miny… Bo przecież nie ja" - napisała Koroniewska.

fot. Instagram
fot. Instagram

Trzeba przyznać, że kilkanaście lat temu byli równie uroczy, co teraz.

Zobacz także: Historia miłosna pary prezydenckiej jest niezwykle romantyczna. Gdzie prezydent Andrzej Duda poznał pierwszą damę

Może cię zainteresować: Aktorka znana z serialu „M jak miłość” przegrała walkę z chorobą. Miała zaledwie 27 lat. Ogromna strata

Pisaliśmy również o: Już w kwietniu seniorzy mogą liczyć na dodatkowy przypływ gotówki. O jakich kwotach mowa