Chociaż ślub i powiedzenie sobie przed ołtarzem sakramentalnego "tak" to dla wielu konieczność dla dobrego scementowania związku, to nie wszyscy mają do tego takie samo podejście. W polskim show-biznesie jest kilka par, które pomimo długiego stażu wciąż nie zdecydowały się na ten poważny krok. Aż ciężko uwierzyć, że nie są małżeństwem!

Które pary nadal pozostają w nieformalnych związkach?

Dobrym przykładem pary, która nie potrzebuje ślubu, by pokonać wszelkie przeciwności losu, są Anna Wyszkoni i Maciej Durczak. Mężczyzna już od 2003 roku współpracuje z piosenkarką jako jej menadżer, przez co był świadkiem wielu ważnych wydarzeń w jej życiu - takich jak choćby jej rozwód z mężem, Adamem Pigułą, czy walka z rakiem tarczycy. Maciej przez cały ten czas wspierał Annę jak tylko mógł, co zaowocowało niezwykle silnym uczuciem. Na ten moment para jest razem już od 17 lat - wciąż jednak nie zdecydowali się na formalne sfinalizowanie swojego związku.

Patrycja Markowska wraz z Jackiem Kopczyńskim stanowią niezwykle tajemniczą parę - rzadko zdradzają szczegóły ze swojego życia prywatnego, przez co niewiele wiadomo o ich związku. Poznali się lata temu, jeszcze za czasów poprzedniego małżeństwa Kopczyńskiego, przez co po czasie Markowska postanowiła zerwać z nim kontakt. Aktor jednak nigdy o niej nie zapomniał i zaraz po rozwodzie z ówczesną żoną dołożył wszelkich starań, by Markowska chciała stworzyć z nim związek. Chociaż miewali w związku kryzysy, to są razem już od 16 lat, a nawet doczekali się pociechy - synka Filipa.

fot. AKPA
fot. AKPA

Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz poznali się jeszcze w młodości - niebawem po napisaniu matury. Ich drogi jednak rozeszły się, a każde z nich założyła osobną rodzinę i zapomniało o sobie nawzajem. Lata później spotkali się na planie filmu "Dondula", a następnie po śmierci ówczesnego męża aktorki. Harasimowicz wspierał ją w tym trudnym okresie, a już niebawem między artystami zakwitło mocniejsze uczucie.

Maja Ostaszewska niemal od razu wpadła w oko Michałowi Englertowi, gdy pracowali razem nad filmem "Solidarność, solidarność". Chociaż na planie znajdowała się także ówczesna żona Englerta, to zakochani nie mogli dłużej ukrywać swoich uczuć - zaraz po tym jak Michał rozwiódł się z Małgorzatą Szumowską, postanowił założyć rodzinę z Mają. W ciągu ostatnich kilku lat zostali nawet rodzicami, jednak nadal nie zdecydowali się na ślub.

Historie tych par udowadniają, że ślub wcale nie jest konieczny, by prowadzić szczęśliwe, pełne miłości życie.

Zobacz także: Czy Piotr Żyła planuje drugie małżeństwo? Jego była żona odniosła się do plotek. Co Justyna sądzi o związku skoczka

Może cię zainteresować: Które pary z polskiego show-biznesu dały sobie drugą szansę? Niektóre nazwiska zaskakują

Pisaliśmy również o: Anna Mucha spędza Walentynki w bardzo gorący sposób. Wszystko pokazała na swoim Instagramie