Kamil Durczok ma poważne problemy w życiu prywatnym. Dziennikarz stracił status czołowej gwiazdy TVN-u, a teraz grozi mu wiele lat więzienia.

Fakt przypomina, że Kamil Durczok został oskarżony o „sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym i kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości”. 17 marca w sądzie w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się kolejna rozprawa… na której się nie pojawił.

Kamil Durczok w sądzie. Źródło: Youtube TELEWIZJA PIOTRKÓW
Kamil Durczok w sądzie. Źródło: Youtube TELEWIZJA PIOTRKÓW

Kamil Durczok nie zjawił się w sądzie

Zarzuty są poważne, kara również może być dotkliwa. Kamil Durczok może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Dziennikarz podczas rozprawy w styczniu tłumaczył, że nie będzie odpowiadał na pytania oraz składał wyjaśnień. Jako główny powód podał fakt, że od zdarzenia minęło już półtora roku, a on „nie chciałby wprowadzać w błąd”. Dodał także, że wyjaśnienia, które złożył tuż po wypadku, były „wyczerpujące i obszerne”.

Przyznał się do tego, że prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Dodał, że jest świadomy, iż powinien ponieść za to karę, a także, że zamierza się jej poddać.

Kamil Durczok w sądzie. Źródło: Youtube TELEWIZJA PIOTRKÓW
Kamil Durczok w sądzie. Źródło: Youtube TELEWIZJA PIOTRKÓW

Do zdarzenia doszło w lipcu 2019 roku. Kamil Durczok deklaruje, że obecnie uczęszcza na terapię, podczas której leczy swoją chorobę alkoholową. Przeprosił także wszystkich, których mogło dotknąć jego zachowanie.

Obrońca Kamila Durczoka chce wnioskować o karę „o charakterze wolnościowym” za jazdę w stanie nietrzeźwości, za którą dziennikarzowi mogłoby grozić do dwóch lat pozbawienia wolności. Twierdzi on jednak, że ze względu na brak wcześniejszych problemów Durczoka z prawem więzienie to zbyt surowa kara.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CAŁA POLSKA PAMIĘTA SPRZED LAT PANA LOTTO! CO ROBI RYSZARD REMBISZEWSKI? GWIAZDOR POLSKIEJ TELEWIZJI ZMIENIŁ SIĘ CAŁKOWICIE. TRUDNO GO ROZPOZNAĆ

O tym się mówi w Polsce: ZIMA WRÓCI DO POLSKI? POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POTĘŻNE ZAMIESZANIE W POGODZIE. METEOROLODZY PRZEKONUJĄ, ŻE CZEKA NAS PRAWDZIWY KALEJDOSKOP

O tym się mówi na świecie: ELŻBIETA II WYDAŁA WAŻNY ZAKAZ. CZY KRÓLOWA JEST SKŁÓCONA Z KAROLEM I WILLIAMEM? CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZNANA POLSKA PIOSENKARKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ MAMĘ. NATALIA KUKULSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. POKAZAŁA NIEZNANE ZDJĘCIE ANNY JANTAR