Kamil Durczok swego czasu był jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Były pracownik TVN-u od jakiegoś czasu próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Okazuje się, że całkiem nieźle mu to wychodzi.

W zeszłym roku Kamil Durczok przechodził poważny kryzys zawodowy. 52-letni dziennikarz ciężko przeżył rozstanie z partnerką oraz spowodował wypadek pod wpływem alkoholu.

Kamil Durczok – jak się ma obecnie?

W czerwcu Kamil Durczok wyznał, że ma problemy z alkoholem. Co więcej, ogłosił swoją nieobecność w mediach społecznościowych – wszystko ze względu na kłopoty ze zdrowiem.

Jak przypomina Pomponik, dziennikarz deklarował wówczas, że jego celem jest walka o poprawę zdrowia. Spekulowano, że wszystko to przez nowotwór, który już kiedyś był problemem Durczoka.

Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com

Okazało się jednak, że choroba, którą miał na myśli dziennikarz, to nie nowotwór. Teraz Kamil Durczok ma się już lepiej, wygląda także na to, że zaczyna mu się układać również w sferze uczuciowej.

Gdzie mieszka obecnie Kamil Durczok?

Jakiś czas temu Kamil Durczok pokazał w sieci nową fotkę z partnerką. Jest nią około czterdziestoletnia prawniczka, która ma córkę w wieku nastoletnim.

W sieci były dziennikarz TVN publikuje również zdjęcia swojego nowego domu. Trzeba przyznać, że mężczyzna ma gust – wnętrz wyglądają bardzo stylowo.

Jego nowoczesny dom jest zlokalizowany w Szczyrku. Kamil Durczok pokazał na Instagramie ogromny taras, dużą bibliotekę, czy przestrzenny salon. Trzeba przyznać, że te widoki robią ogromne wrażenie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO