Kamil Durczok zdecydowanie nie przeżywa obecnie złotego okresu. Popularny dziennikarz musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, a jakiś czas temu spowodował wypadek samochodowy, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

Co więcej, na jaw wyszło także, że podrobił podpis byłej żony na wekslach, by otrzymać kredyt na 2,9 mln złotych. Do jego zmartwień dochodzi książka byłej partnerki, Julii Oleś, która ma być formą terapii po rozstaniu pary.

Kamil Durczok komentuje ostatni okres w swoim życiu

Jak przypomina Pomponik, pojawiły się również oskarżenia o molestowanie i mobbing, a Kamil Durczok stracił już pracę w TVN. Postanowił także przyznać się do alkoholizmu. To wszystko wpłynęło na ogromny kryzys wizerunkowy dziennikarza. Co on na to?

Kamil Durczok
Kamil Durczok
Kamil Durczok

Jak podkreśla Kamil Durczok – nie zmieniłby niczego i nie chce o tym zapomnieć, gdyż dzięki temu widzi, w jakim miejscu się znalazł.

- Spada się boleśnie, bo byłem na szczycie, dzisiaj jestem w dołku, ale nie na samym dnie – deklaruje.

Rozwód z Marianną Dufek oraz fakt, że nawet syn pary, Kamil junior, zmienił nazwisko na panieńskie matki i ograniczył jakiekolwiek kontakty z ojcem, dał dziennikarzowi do myślenia.

Teraz Kamil Durczok próbuje ratować swoje relacje z synem oraz wizerunek.

- Walczę o to i pracuję nad sobą, by cieszyć się życiem – mówi dziennikarz.

Kamil Durczok planuje także zagrzać miejsce w sieci.

Kamil Durczok i Julia Oleś. Źródło: wp.pl
Kamil Durczok i Julia Oleś. Źródło: wp.pl

- Szykuję coś, co będzie w dużej mierze zależne od ludzi. Chcę wykorzystać to, co daje dzisiaj internet. A możliwości jest wiele. Dlatego zaczynam działać – rzucił tajemniczo.

- Cieszy mnie kolejny trzeźwy dzień. To dla mnie bardzo ważne.

Przypomnij sobie o… RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW „KLANU”

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: PREZYDENT PRZEDSTAWIŁ PROJEKT PODWYŻKI CEN BILETÓW. KOSZTY MOCNO WZROSNĄ DLA PASAŻERÓW

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI PODZIELIŁ SIĘ PRZERAŻAJĄCĄ WIZJĄ. TO STANIE SIĘ JUŻ JESIENIĄ