Kamil Durczok zdecydowanie nie przeżywa obecnie złotego okresu. Popularny dziennikarz musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, a w lipcu zeszłego roku spowodował wypadek samochodowy, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

Dziennikarz prawdopodobnie nie stoi najlepiej także z finansami – jak zauważa Pomponik, zdecydował się na wynajęcie należącej do niego willi w Szczyrku.

Jak mieszkał Kamil Durczok?

Kamil Durczok zdecydował, że będzie wynajmować willę w Szczyrku. Co ciekawe, ceny mogą być odstraszające dla przeciętnego Polaka – to więcej niż w niejednym luksusowym hotelu.

Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook

Willę można wynająć od 270 euro za dobę na serwisach booking.com i AirBnb.Warto zauważyć, że wynajmem zarządza firma, i faktyczny dochód Kamila Durczoka z wynajmu domu nie jest znany. Co dostaje się w zamian za tę niezwykle wygórowaną cenę?

Okazuje się, że w wielkim domu znajduje się aż sześć sypialni. Trzy z nich mają przepiękny widok na góry.

To jeszcze nie wszystko – osoby nocujące w willi mogą skorzystać z zewnętrznego basenu, z którego rozpościera się widok na Skrzyczne. W środku domu znajdują się również sauna oraz jacuzzi, które będą dostępne dla gości w czasie pobytu w wielkiej willi.

Szczyrk jest miejscowością turystyczną, którą pokochali narciarze – to właśnie tam można znaleźć uwielbiane przez nich trasy. Miejscowość cieszy się popularnością właśnie w sezonie zimowym.

Kamil Durczok. Źródło: tvp.info
Kamil Durczok. Źródło: tvp.info

Kamil Durczok w swoim domu ma także kominek, który idealnie sprawdziłby się na długie, chłodne zimowe wieczory – to miejsce marzeń do ogrzania się po szaleństwach na stoku.

Czy są chętni na wynajmowanie willi Durczoka? Według informacji, do których dotarli dziennikarze, pierwsze dostępne terminy są datowane na wrzesień.

Przypomnij sobie o… EPIDEMIA W ODWROCIE? NOWE INFORMACJE MINISTERSTWA ZDROWIA, RESORT PODAŁ BILANS ZAKAŻONYCH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: KOLEJNE ZACHOROWANIA W MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE. JAKIE DANE PRZEDSTAWIŁ SANEPID NA PIĄTEK

Portal Życie pisał również o… SEZON NA GRZYBOBRANIE W PEŁNI. GDZIE ZBIORY UDADZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ