Jak podaje portal "Radio Zet", jasnowidz opowiedział w nagraniu opublikowanym na YouTube o najnowszej wizji, jakiej doświadczył. Wydarzenia, jakie zobaczył mają nastąpić już w listopadzie. Co nas czeka?

Krzysztod Jackowski zdradza, co czeka nas już jesienią

Jeśli wierzyć słowom Krzysztofa Jackowskiego najcięższe chwile czekają nas już w listopadzie. Słowa jasnowidza z Człuchowa przerażają tym bardziej, że znów doświadczył wizji czekającej nas wojny.

"Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem "słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś, co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie" - mówi Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu.

""Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili- wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie" - dodał.

Podkreślił także, że złe przeczucia zawsze dotyczyły 2020 roku. Jest pewien, że musimy się przygotować na trudne chwile, a świat na coś bardzo złego i trudnego.

YouTube

Nie będzie czasu

Dodatkowo jasnowidz zaznaczył, że przewidywane przez niego wydarzenia będą miały charakter nagły. Nie będzie czasu przygotować się na to, co się wydarzy. W tym kontekście w wizji Krzysztofa Jackowskiego pojawiła się również postać premiera.

""Niepokoi mnie to, co poczułem: będzie stał premier i mówił przed kamerą. Czyli te działania na świecie staną się nagle, nie będzie przymiarek, nie będzie czasu. To się wydarzy nagle. Nagle, ale z potężnym impetem- na tyle nagle, ze premier będzie czuł się zobowiązany powiedzieć "zapewniam wszystkich obywateli, że rząd będzie robił wszystko, żeby w Polsce się to nie stało, żeby do Polski to nie doszło" - słyszymy na nagraniu Jackowskiego.

YouTube

Wierzycie przepowiedniom Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: O tej historii mówiła cała Polska. Porwana Monika to Kelly z Ameryki? Badania DNA wyjaśniają sprawę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sprawa drugiego Komendy wciąż w toku. "To jest farsa" mówi Arkadiusz Kraska

O tym się mówi: Kuriozalna sytuacja w jednym z przedszkoli, chodzi o dzieci. Dyrektorce postawiono zarzuty, to nie powinno się wydarzyć