Latem 1994 roku w Legnicy, doszło do porwania. Dziewczyna imieniem Monika udała się na spacer ze swoimi dziadkami oraz ojcem. Od tamtej pory ślad po dziewczynie zginął. Śledczy podejrzewali, że to ojciec Moniki sprzedał dziewczyny handlarze żywym towarem. Mężczyzna do tej pory przebywa w więzieniu za sprzedaż i porwanie dziecka.

Całkiem niedawno światu przedstawiła się pewna Amerykanka imieniem Kelly. Dziewczyna całkiem niedawno dowiedziała się o tym, że jest adoptowana. Dziewczyna postanowiła zbadać własną przyszłość przeszłość. Zgodnie z informacjami, do których zdołała dotrzeć, dziewczynka wychowywała się w sierocińcu w Rosji. Co ważne w latach dziewięćdziesiątych Legnica byłam bardzo zależna od wpływów Rosjan.

Dziewczyna chcąc poznać swoją przeszłość na Co ważne w latach dziewięćdziesiątych Legnica była bardzo zależna od wpływów Rosjan. Dziewczyna chcąc poznać swoją przeszłość natrafiła na sprawie Moniki. Zauważyła podobieństwo między sobą a dziewczyna ze zdjęcia.

Dziewczyna postanowiła zrobić nawet badania DNA pod kątem sprawy. Okazało się, że dziewczyna nie jest zaginął przed laty Moniką. Do tej pory nie wiadomo co stało się z dziewczyną.

Zaginęła 26 lat temu / Facebook: Zaginieni przed laty
Zaginęła 26 lat temu / Facebook: Zaginieni przed laty
Zaginęła 26 lat temu / Facebook: Zaginieni przed laty

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ