Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński udał się w tym roku na bardzo późny wakacyjny urlop. Jak donosiły media wyjechał on dopiero pod koniec sierpnia. Czy wypoczynek się udał i kto towarzyszył prezesowi?

Jak wyglądały wakacje Jarosława Kaczyńskiego?

Jak donosi portal Fakt, jednym z towarzyszy Jarosława Kaczyńskiego podczas tegorocznych wakacji był między innymi europoseł Joachim Brudziński. Panowie urządzili sobie męski wypad i razem z kilkoma innymi znajomymi spędzili czas na Pomorzu Zachodnim.

Na Twitterze Joachima Brudzińskiego co jakiś czas pojawiały się zdjęcia z wakacyjnych wypraw. Jedną z nich był rejs jachtem po Zalewie Szczecińskim.

- Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada – brzmi wpis Joachima Brudzińskiego na Twitterze.

Ostatnio Joachim Brudziński udzielił także wywiadu dla tygodnika „Sieci”, w którym to zabrał głos na temat wakacji prezesa PiS. Okazuje się, że doniesienia na temat wspólnych wakacji Jarosława Kaczyńskiego i europosła mijają się z prawdą.

- Czasami udaje mi się wspólnie z moimi przyjaciółmi ze Szczecina namówić pana prezesa na taką wyprawę po Pomorzu Zachodnim. Wpadł do nas do Szczecina na jeden dzień – sprostował Joachim Brudziński.

Europoseł sprostował doniesienia mediów

- Nieważne, w jakim entourage'u czy w jakim kontekście pojawia się prezes Jarosław Kaczyński, natychmiast na portalach społecznościowych widać totalne poruszenie totalnie odjechanych, którzy mają jakieś nienawistne dygotki. We wszystkim się doszukują podstępu. Liczą krople deszczu na swetrze, jak rok temu przy okazji publikacji zdjęcia z Beskidu Sądeckiego. Gdyby na taki rejs po zalewie wybrali się pozerzy z PO, to mielibyśmy przegląd żurnalowy żeglarskiej mody z najdroższych kolekcji, a na kolację poszliby do pobliskiego Radissona – dodał europoseł.

Jak się okazuje podczas wakacyjnych wyjazdów prezes PiS nie porusza tematów politycznych. Zwraca tylko uwagę na to, co warto zrobić dla danego regionu.

- Mówimy jednak też o tym, co ważne dla naszego regionu, dla Pomorza Zachodniego i tu wymienia np. sprawę budowy gazoportu im. Lecha Kaczyńskiego – wyjaśnił Brudziński.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: BARDZO PRZYKRA WIADOMOŚĆ OBIEGŁA CAŁĄ POLSKĘ. ODSZEDŁ WIELKI ARTYSTA