Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość ostatnio zwrócił się do ojca Tadeusza Rydzyka bardzo zaskakującymi słowami. Co takiego zatem powiedział polityk?

Nietrudno zauważyć, iż ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce ostatnich lat. Zdaniem wielu – bardzo odbiega od typowego duchownego, gdyż nawet w najmniejszym stopniu nie zachowuje się tak, jak przystoi.

Założyciel Radia Maryja mimo częstych skandali i kontrowersji wywołanych swoimi czynami bądź wypowiedziami nadal skupia wokół swojej osoby bardzo wielu wyznawców, którzy nie widzą w nim nic nadzwyczajnego.

Jedną z takich osób jest – bez wątpienia – Jarosław Kaczyński, który ostatnio wypowiedział się na temat Tadeusza Rydzyka w sposób mocno zaskakujący.

Te słowa zaskoczyły Polaków!

Podczas wczorajszego pikniku Rodziny Radia Maryja, który miał miejsce w Toruniu znalazł się Jarosław Kaczyński. W pewnym momencie wygłosił przemówienie, w którym mocno podziękował Tadeuszowi Rydzykowi. Podkreślił jednak, że dziękuje w imieniu ludzi, którzy – w domyśle – poparli partię rządzącą podczas ostatnich wyborów.

- (...) Czyli w imieniu milionów Polaków, którzy są wdzięczni za to, że jest w Polsce taka ciągle rozszerzana, rozbudowywana instytucja, niezwykła, łącząca to wszystko, co wiąże się z nauką Chrystusa, z działaniem w realnym życiu społecznym, które naprawdę buduje od fundamentów aż po same szczyty – powiedział Jarosław Kaczyński.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WSPANIAŁA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM RYŻU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: KOLEJNA POPULARNA KOLEŻANKA STAJE W OBRONIE ANNY LEWANDOWSKIEJ. DOMINIKA GWIT NIE POCZUŁA SIĘ URAŻONA FILMIKIEM O OTYŁYCH