70. urodziny i 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar – oto dwa powody, dla których tegoroczny, 57. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu przejdzie do historii. Opole 2020 doczekało się wielu łez nie tylko wśród publiczności i widzów przed telewizorami, ale również wśród artystów. Koncert dla Anny jantar zostanie zapamiętany na bardzo długo. Dlaczego?

Anna Jantar królową Opola 2020! Wokalistka „wystąpiła” jako hologram, Natalia Kukulska wcieliła się we własną mamę

W trakcie festiwalu opolskiego można było przenieść się wspomnieniami i wziąć udział w koncercie poświęconym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Wzruszenie było tak wielkie, że ogarnęło niemal wszystkich widzów!

— Proszę mi wierzyć, że nawet zatwardziali mężczyźni mówili później, że słuchając tych wykonań, mieli ciarki. I łzy w oczach — przekonują redaktorzy Faktu, cytowani przez Lelum.

W trakcie koncertu na jednej scenie z Anną Jantar, a właściwie jej hologramem wystąpiła Ania Rusowicz, wykonując „Tyle słońca w całym mieście”. Później własną wersję „Ktoś między nami pokazała” Kasia Dereń z Kubą Badachem, a Igor Herbut porwał tłum z wykonaniem „Nic nie może wiecznie trwać”.

To jednak nie wszystko – dla TVP stworzono pewnego rodzaju rozmowę matki z córką. W role dziennikarki wcieliła się Natalia Kukulska, zadając pytania zmarłej matce. Artystka wcieliła się również w swoją mamę, dzięki niesamowitemu podobieństwu. Widzowie mogli dowiedzieć się, jaka naprawdę była Anna jantar!

Cały koncert i dodatkowe elementy sprawiły, że Opole zalało się łzami!

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO