Trzeba przyznać, ze było to wielkie święto dla wszystkich zwolenników Korwina i jego partii. Na inauguracji powstania telewizji Korwin TV pojawił się m.in. piosenkarz Ivan Komarenko czy poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Jednak uwagę wszystkich przyciągnęła młoda żona samego Janusza Krowina-Mikkego, Dominika. Zdecydowała się na bardzo odważną stylizację! Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Jakiś czas temu w Internecie można było znaleźć informację o prowadzonej na rzecz powołania do życia telewizji Korwin TV zbiórka.

Miała ona na celu zebranie środków na rzecz uruchomienia studia telewizyjnego i przygotowania wszystkiego od strony technicznej. Kanał ma być powiązany z ruchem konserwatywno-wolnościowym w Polsce i partią KORWiN.

Powstała telewizja KORWIN TV. Na inauguracji mnóstwo gości, ale furorę zrobiła żona polityka!

– Profesjonalne studio oraz zaplecze dziennikarskie to gwarancja wysokiej jakości programów oraz transmisji na żywo, które zagoszczą w ramówce KORWiN TV. Naszym celem jest stworzenie telewizji, która nadawać będzie, co najmniej, 8 godzin programów na żywo – wyjaśnili w zbiórce organizatorzy, cytowani przez „Super Express”.

Na otwarciu studia i całej telewizji nie zabrakło wielu znamienitych gości, lecz swym blaskiem przyćmiła wszystkich żona Janusza Krowina-Mikkego, Dominika. Kobieta postawiła na mini sukienkę w odcieni bordowym, która wyeksponowała jej wdzięki.

Zdjęcia z imprezy znalazły się w Internecie. Wiadomo, że podczas otwarcia telewizji pojawił się znany z protestów antycovidowych piosenkarz, Ivan Komarenko.

View this post on Instagram

Inauguracja Korwin TV #jkm #wolność #korwintv

A post shared by Janusz Korwin-Mikke (@januszkorwinmikke) on

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY