"Pikio" postanowiło wystawić aktorce Dorocie Naruszewicz swoistą laurkę za opublikowanie na swoim profilu na Instagramie zdjęć, na których nie ma na sobie nawet kawałka niteczki. Swoje nagie ciało nieco osłoniła gazetą, z którą pozowała.

Naga i nieskrępowana

Ostatnimi czasy głośno jest o akcji #bodypositive propagującej pełną akceptację tego, jak wygląda ludzkie ciało. Wiele celebrytek wzięło się do roboty i w mniej lub bardziej pomysłowy sposób. Jest to manifestacja przeciwko zjawisku występującym głównie w internecie, o obcojęzycznej nazwie body shaming, czyli krytyczna ocena własnego wyglądu lub wyglądu innych osób.

Zdjęcie cieszy się rosnącym zainteresowaniem i szczerze mówiąc, nic dziwnego. Mimo 49 lat, Dorota Naruszewicz wygląda kwitnąco.

„Wolnoć Tomku w swoim domku” Czyż nie? 😉😉 Dorota ☀️🌈🌿🌿 #chwiladlasiebie #boddy #niedziela #aktorka #bodypositive

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Wolnoć Tomku w swoim domku” Czyż nie? 😉😉 Dorota ☀️🌈🌿🌿 #chwiladlasiebie #boddy #niedziela #aktorka #bodypositive

Post udostępniony przez Dorota Naruszewicz (@dorotanaruszewicz_)

Na szczęście nie wszyscy przejmują się hejtem związanym z wyglądem, a z dzisiejszym podejściem do nagości, tego typu zdjęcia szybko tracą zainteresowanie, gdyż internet usiany jest nieskrępowaną nagością.

O tym się mówi: Cudowne wieści płynął z rodziny królewskiej. Meghan i Harry nie posiadają się z radości. Czy Meghan spodziewa się dziecka

Zerknij: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana