Jak podaje "Plotek", Liliana Olszewska, córeczka zmarłej przed 12 laty Agaty Mróz idzie w ślady mamy i para się grą w siatkówkę. Jak teraz wygląda dziewczynka?

Niezwykła siła matczynej miłości

YT

Siatkarka miała wybór, którego dokonała. Mogła chwycić szansę na przeżycie lub pozwolić żyć swojemu dziecku. Dziś córka Agaty Mróz ma 12 lat. Jest śliczną, młodą damą, która poszła w ślady mamy!

YT

Zmarła szóstego czerwca 2008 roku. Wybitna siatkarka cierpiała na białaczkę. Z wielkiej miłości do swojego nienarodzonego dziecka, odłożyła operację, która uratowałaby jej życie, by urodzić. W szóstą rocznicę śmierci swojej żony, wdowiec Jacek Olszewski wspominał Agatę i opowiadał o ich córce Lilianie w programie "Świat się kręci"

YT

To wszystko szybko zleciało. Widać to po dziecku. Pamiętam jeszcze, jak jechaliśmy na przeszczep, mała miała miesiąc, (...) a wczoraj miała ślubowanie pierwszoklasisty. Największe osiągnięcie to wychowanie tej pięknej dziewczyny, która każdego dnia przypomina mi o Agacie. To jest najpiękniejsze, co nam się w życiu przydarzyło.

Ta śliczna dziewczyna zawdzięcza swoim rodzicom swoje istnienie, lecz to swojej mamie Agacie zawdzięcza życie - największy prezent, jaki można otrzymać od drugiej istoty...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tez macie tak ze wam się ktoś podoba ale nie możecie z nim/nią być ze względu na okoliczności a ten ktoś o tym wie. ❤️

Post udostępniony przez Liliana Olszewska (@lili_olsz)

Ta młoda dama najwyraźniej po mamie odziedziczyła smykałkę do gry w siatkówkę, gdyż wprost uwielbia tę grę!

Wyświetl ten post na Instagramie.

@malgorzata__tomaszewska bardzo fajna prowadząca miła i pozytywna i bardzo ładna 😄 Przepraszam ze nie zostałam 😊

Post udostępniony przez Liliana Olszewska (@lili_olsz)

Nam pozostaje serdecznie pozdrowić Lilianę i jej tatę!

O tym się mówi: Nowe zasady dla szkół od 1 września są już w przygotowaniu. Czego dotyczą i w jakiej formie będzie się odbywać nauka

Zerknij: Europa będzie musiała zmagać się z kolejnym zagrożeniem? Pojawiły się nowe, groźne owady