Jak podaje "Pomponik", Meghan Markle (38 l.) i Harry (35 l.) Meghan Markle i Prince Harry zostają uwięzieni w swoim domu w Los Angeles, gdy Stany Zjednoczone walczą z trwającym kryzysem koronawirusa. Były książę i księżna Sussex nie byli w centrum uwagi, odkąd przenieśli swoją bazę z Wielkiej Brytanii do Kanady, by w końcu dać jednak fanom kilka spojrzeń podczas blokowania wywołanego COVID-19.

Czy Meghan jest znowu w ciąży?

W zeszłym miesiącu Meghan była widziana w filmie z Archiem, czytającym książkę „Kaczka! Królik!”. Podczas gdy trio wydaje się cieszyć czasem spędzonym poza centrum uwagi, nowa plotka głosi, że była aktorka Suits znów jest w ciąży. Jeśli wierzyć raportowi New Idea, Meghan była w ciąży w urodzinowym filmie Archiego.

„Zadbała o to, by ukryć brzuch już w maju, kiedy miała na sobie luźną dżinsową koszulę i ułożyła małego Archiego na kolanach, aby sfilmować jego pierwsze urodziny” - twierdzi źródło.

Meghan Markle znów w ciąży, a królowa, książę William i Kate Middleton będą ostatnimi, którzy się dowiedzą?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Have a lovely weekend everyone 💕 @meghanmarkle_official

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

„Przyznała, że ​​próbowali i idealnie chcieli mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do wieku ich syna. Meghan i Harry zrobili wszystko, by mała dziewczynka mogła założyć rodzinę, a raczej wcześniej niż później”, twierdzi wątpliwy informator. "Winorośl" twierdzi, że rodzina Harry'ego może być ostatnią, która dowie się o jej ciąży.

„Meghan podoba się pomysł, aby jednocześnie ogłaszać światu wszelkie nowości dla dzieci - po tym, jak osobiście powiadomiła matkę [Dorię Ragland]” - powiedziało źródło. „Wie dokładnie, jak to będzie wyglądać, ponieważ Królowa i dwaj przyszli królowie dowiadują się o tym w tym samym czasie, co zwykła osoba, i właśnie tak to lubi.

Instagram

To będzie ostateczne przesłanie dla instytucji królewskiej, którą planują na życie bardzo poza jego zasadami i przepisami ”- dodaje. Meghan i Harry jeszcze nie zajęli się tymi plotkami. Sprawdzaj aktualizacje Pinkvilla.

O tym pisaliśmy: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Zerknij: Czy pandemia dobiega końca? Wręcz przeciwnie. Statystyki jasno wskazują, jaka sytuacja panuje w Polsce i na świecie