Aktorka Basia Kuredej-Szatan ewidentnie cieszy się z oczekiwanego dzidziusia. Wciąż aktywna na mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z wyprawy motorówką, z imprezy Baby Shower, albo z licznych zawodowych projektów.

"Uroki lata, no bosko jest!"

Basia Kurdej-Szatan nie zamierza zwinąć się w precel i leżąc oczekiwać narodzin dziecka. Wszędzie jest jej pełno. Niezliczone sesje zdjęciowe, akcje promocyjne i wakacyjny relaks w towarzystwie męża, jak widać nie męczą Basi. Od koncertów z mężem, przez imprezę, po relaks na motorówce - istne szaleństwo przeplatane sesjami zdjęciowymi do kolorowych czasopism.

Jak ja tęskniłam za muzą na żywo !!! Zapraszamy dziś do klubu jazzowego @bardzobardzobar w Warszawie na koncert @rafal.szatan_this_is_me 🎹🎤🎼 godz. 20:00 🎵 my z @innkamania w chórkach 🎶 i nasi najlepsi muzycy : @piotrmania @michaldziewinski @przemekhanaj @karol_kozlowski_bass @artrun_j 🎹🎼🎹 yeah ! 🖤

Porównując się do wieloryba, Basia pozuje z brzusiem siedząc na motorówce. Pozycja może nieco niewygodna, jak na ostatnie dni ciąży, ale czego się nie robi dla fanów!

Uroki lata 😎 no bosko jest ! Mam nadzieję, że zaraz tu nie urodzę :P @rafal.szatan_this_is_me 😎 #jestemwielorybem #copocząć #domekbrzdąca #zatomążprzystojny 😎

To była wielka niespodzianka dla radosnej aktorki!

Czego życzycie Basi?

O tym się mówi: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

O tym pisaliśmy ostatnio: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"