Olga Bończyk mimo wielu sukcesów zawodowych od wielu lat nie ma szczęścia w miłości. Jak sama przyznaje, po rozwodzie z aktorem Jackiem Bończykiem nic nie zmieniło się w kwestii jej życia uczuciowego, natomiast aktorka nie chce rozpaczać z tego powodu, ale nie zakłada również, że będzie sama do końca swoich dni.

Jak jednak przekonuje nie czeka na miłość, ani nie inicjuje niczego sama.

– Przede wszystkim lubię siebie. Jestem sama, ale nie samotna. To wiem na pewno. Znam ludzi, którzy nie są w stanie tak żyć, potrzebujących, by ktoś zawsze był obok - inaczej czują się zagubieni. Ale to kompletnie nie w moim stylu – wyjaśnia w rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień”, cytowanym przez Pomponik.

Olga Bończyk o bezdzietności. Czy nigdy nie żałowała, że nie została matką?

Z pewnością wiele osób przez lata zadawało pytanie, dlaczego Olga Bończyk nie zdecydowała się na dzieci. 52-letnia dziś artystka przekonuje, że był to całkowicie świadomy wybór, a przez lata nie pojawił się w jej życiu instynkt macierzyński.

Nie ma jednak poczucia, by miała coś stracić, za to wiele szacunku do kobiet, które zdecydowały się na posiadanie dzieci, szczególnie dziś, w trudnych czasach dla dorosłych i również trudnych dla dzieci i młodzieży, gdzie czeka na nich wiele pokus, szczególnie w sieci.

– Gdyby jednak dziecko się pojawiło w moim życiu, na pewno cieszyłabym się, że obok wyrasta cząstka mnie. Ale szczerze mówiąc, nie czułam instynktu macierzyńskiego, nie pochylałam się nad wózkami z wypiekami na twarzy i pragnieniem, by mieć własne potomstwo. Nie szalałam z tęsknoty, aby nosić na rękach małego człowieka – wyjaśnia w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Olga Bończyk.

To odważna postawa w kraju, w którym bezdzietność jest piętnowana!

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY