Do tej pory do Daniel Martyniuk specjalizował się w krytyce innych osób, nie szczędząc gorzkich słów pod adresem wielu osób, w tym m.in. Kamila Bednarka czy nawet polskiego rządu, co miało nie spodobać się władzom promującej od dawna jego ojca TVP.

Na dziwaczne zachowania młodego Martyniuka postanowił odpowiedzieć Rafał Collins, gwiazda TVN, właściciel międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, któremu ewidentnie nie podoba się to, w jaki sposób Daniel Martyniuk zachowuje się w przestrzeni publicznej. Słowa Collinsa są naprawdę mocne, a on sam zdecydował się nagrać specjalne wideo na Instagramie z tego powodu.

Rafał Collins w mocnych słowach do Daniela Martyniuka! Nie szczędził mu krytyki!

Collins wyznał, że nie rozumie, jak można w tak łatwy sposób szargać opinię własną i znanego ojca. On sam do swojej marki i pozytywnego wizerunku doszedł samodzielnie ciężką pracą.

- Własnoręcznie doszedłem do miejsca, na które tak naprawdę nie zasługuję w moim życiu, wiem, że nie wiesz na ten temat nic, ponieważ… wszystko, co posiadasz, zawdzięczasz swoim rodzicom – spoko, niech tak będzie. Tylko dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz? – zapytał wprost Rafał Collins.

View this post on Instagram

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Collins przyznał, że tak dużą popularność, jaką ma Martyniuk od dawna można wykorzystać w zupełnie inny, znacznie lepszy sposób. Stwierdził, ze powie o tym głośno, bo najwyraźniej nie ma wokół młodego Martyniuka osób, które powiedziałyby mu prawdę bez ogródek.

– Zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu – powiedział bardzo mocno.

Ze zdaniem Rafała Collinsa zgodziło się większość komentatorów. Czy Daniel Martyniuk odpowie, jak ma to w zwyczaju?

rafalcollins

fot. Instagram @rafalcollins

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY