Rafał Brzozowski jest jednym z ulubieńców internautów oraz telewidzów. Gwiazdor uznawany jest za człowieka renesansu – niektórzy półżartem twierdzą, że wszystko, czego się dotknie, świetnie mu wychodzi.

Muzyk zdaje sobie sprawę z tego, że ma spore grono oddanych fanów, jednak krytyków jego dokonań także nie brakuje. Dlatego trudno się dziwić, że po ogłoszeniu jego udziału w Eurowizji pojawiły się różne głosy.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Bądźmy Razem. TVP

Rafał Brzozowski komentuje sprawę Eurowizji

Portal Pikio przypomina, że ogłoszono polskiego reprezentanta na Eurowizji. Okazało się, że będzie nim nie kto inny, a były prowadzący „Koła Fortuny” oraz obecny gospodarz programu „Jaka to melodia?”, Rafał Brzozowski.

Utwór, który udostępniono już w serwisie YouTube, doczekał się fali komentarzy internautów, zdaniem których swoją szansę powinna dostać Alicja Szemplińska. Niektórzy dodali również, że piosenka wykonana przez Brzozowskiego została kupiona przez TVP od Clary Rubensson (Klary Rubasznej).

Zdania internautów na temat „The Ride” są podzielone – wiele osób zauważa, że nieco za dużo w nim autotune’a, a Brzozowski reprezentuje „totalne dno”. Pojawiły się komentarze sugerujące, by artysta zmienił swoją piosenkę „Tak blisko” na „Tak nisko” i wycofał się z udziału w Eurowizji.

Rafał Brzozowski raczej nie sądził, że spotka się z takim odbiorem „The Ride”, a internauci przepowiadają mu „ride” do półfinału i zajęcie w nim jednego z ostatnich miejsc. Sugerują, że powinien zrezygnować, by ratować swój honor. Dziwią mu się, że chce „poniewierać swoim imieniem i nazwiskiem”.

Rafał Brzozowski póki co nie skomentował wypowiedzi internautów. Pochwalił się swoim udziałem w Eurowizji, pisząc o „wyjątkowej wiadomości”. Jak myślicie, co powie na opinie, których na pewno się nie spodziewał?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: EMERYTURY GWIAZD BUDZĄ KONTROWERSJE! KTO OTRZYMUJE OD ZUS – U OGROMNE KWOTY, A KOMU LEDWO STARCZA NA MIESIĘCZNE WYDATKI

O tym się mówi w Polsce: NOWE PRZEPISY W SPRAWIE MASECZEK I KWARANTANNY ORAZ DLA OZDROWIEŃCÓW. WYDANO WAŻNE ROZPORZĄDZENIE. JAKIE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OBECNIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY