Rafał Brzozowski w sferze prywatnej pozostaje dość tajemniczy. Jednak w minioną sobotę postanowił pokazać się z partnerką, Anną Tarnowską. Wyglądali olśniewająco!

Rafał Brzozowski obecnie skupia się na robieniu kariery jako prowadzący programów telewizyjnych – wcześniej „Koła fortuny”, a obecnie „Jakiej to melodii”. Nie spieszy się z wydaniem kolejnej płyty.

Zdarza się za to, że gwiazdor pokazuje się na imprezach celebryckich. Tym razem zabrał ze sobą partnerkę.

O Rafale było głośno przez zamianę prowadzących – teraz jest hostem w programie „Jaka to melodia”. Wielu fanów było bardzo zaskoczonych tą decyzją władz TVP.

Tym razem mówi się o Brzozowskim w innym kontekście – media komentują jego udział w imprezie Miss Polonia, na której pojawił się z partnerką. Zakochani chętnie pozowali przy ściance.

Rafał poznał swoją partnerkę, Annę Tarnowską, przez Natalię Siwiec. Ich pierwsze spotkanie nastąpiło po festiwalu TOP Trendy.

– Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic.

– Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody – opowiadała wtedy osoba z ich środowiska.

Polecamy także: RAFAŁ BRZOZOWSKI TŁUMACZY SIĘ Z WPADEK W „KOLE FORTUNY”!

Może Cię zainteresować: PIERWSZY PRZEZROCZYSTY TELEWIZOR JUŻ W SPRZEDAŻY! WIEMY, ILE KOSZTUJE

Źródło: „plotek.pl”