Rafał Brzozowski jest jedną z bardziej popularnych osób w polskim show-biznesie. Gwiazdor zyskał rozgłos w dużej mierze dzięki dowcipom, z których śmiał się głównie on sam, oraz oryginalnym coverom znanych piosenek, które prezentował w programie „Koło fortuny”. Przeprowadzono wywiad, w którym Brzozowski tłumaczy swoje wpadki.

Rafał Brzozowski został zapytany, czemu nastąpiła zamiana prowadzących (przypomnijmy – od niedawna Brzozowski jest prowadzącym programu „Jaka to melodia”, zaś Norbi to gospodarz „Koła fortuny”).

Gwiazdor tłumaczył, że wszystko przez ich charaktery – kierownictwo TVP obserwowało obu prowadzących i podjęło taką decyzję, gdyż Norbi lubi rozmawiać i „Koło fortuny” da mu szansę na dodatkowe dialogi, zaś Brzoza – jest świetny w śpiewaniu, a w „Jakiej to melodii” będzie mieć ku temu więcej sposobności.

Rafał opowiadał, że na początku był zaskoczony i sceptycznie nastawiony do pomysłu władz stacji, gdyż w „Kole fortuny” gromadził przed telewizorami sporą publikę, a producent nie starał się z niego zrobić profesjonalnego prowadzącego.

Podkreślał, że w swoim poprzednim programie mógł być sobą, nie musiał niczego udawać. Bał się, że w „Jakiej to melodii” nie będzie już tak samo. Okazało się jednak, że świetnie dogadał się z nową ekipą i jest podobnie.

Pytany o krytykę za sposób prowadzenia „Koła fortuny” powiedział, że zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie jego zachowania odpowiadały widzom, a wiele żartów zostało odebranych jako wypowiedzi serio.

Mówił także, że dzięki wpadkom językowym i krytyce oglądalność „Koła fortuny” wzrosła, a sukces programu został zbudowany na błędach prowadzącego.

Brzozowski podkreślał, że jego językowe błędy biją rekordy oglądalności w internecie, a wielu krytyków dzięki nim zobaczyło, że „Koło fortuny” jest ciekawym programem i oglądało go dla prowadzącego.

Ostatnio pisaliśmy też o niezwykłych zbiorach Brzozowskiego: RAFAŁ BRZOZOWSKI TO NACZELNY GRZYBIARZ WŚRÓD GWIAZD. ZOBACZ JEGO NIEZWYKŁĄ KOLEKCJĘ!

Życie poleca także: SPRZECIW WOBEC NOWEGO PROGRAMU RZĄDU. MNÓSTWO POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH ZE ŚWIADCZEŃ!

Źródło: „fakt.pl”