Nie da się ukryć, że Michał Szpak to osoba, która wyróżnia się niebanalnymi stylizacjami oraz niecodziennymi pomysłami na swoje koncerty. Wokalista bardzo szybko rozwinął swoją karierę i jego płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Mało kto pamięta, że od początków kariery znanego artysty minęło już 10 lat!

Początki kariery młodego artysty

Jak przypomina portal Radio Zet, Michał Szpak 10 lat temu spróbował swoich sił w programie „X-Factor” i okazało się, że był to dla niego strzał w dziesiątkę. To właśnie po zakończeniu popularnego show, kariera młodego wokalisty zaczęła bardzo szybko się rozwijać.

Michał Szpak wziął udział w pierwszej edycji programu, która odbyła się w 2011 roku. Jak się okazuje, stylizacja młodego wokalisty nie spodobała się Mai Sablewskiej.

– Kolorowy ptak. Wydaje mi się, że to określenie do mnie pasuje i odpowiada mojej osobie. Muzyka to jest moje życie i moja perspektywa (…) Scena jest moją miłością – wyznał Michał Szpak tuż przed castingiem.

Michał Szpak zaskoczył wszystkich

Podczas castingu do „X – Factora” Michał Szpak zaprezentował utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Wykonanie znanego hitu wprawiło jury w osłupienie! Największy podziw dla młodego wokalisty okazał Kuba Wojewódzki, który powiedział wtedy do Michała Szpaka, żen w jego kolekcji płyt brakuje mu właśnie krążka jego krążka.

Od początku swojej kariery artysta wydał dwie płyty, w 2015 oraz 2018 roku, zagrał mnóstwo koncertów i zdobył niezliczoną ilość nagród. Dodatkowo Michał Szpak jest także jurorem w programie „The Voice of Poland”. Jego największym sukcesem jest zajęcie trzeciego miejsca na konkursie Eurowizji w 2016 roku!

Jak informował portal “Życie”: MATEUSZ MORAWIECKI NIE MÓGŁ WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ NA POŻEGNANIU JANA LITYŃSKIEGO. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: "KUCHENNE REWOLUCJE" OBCHODZĄ 11. URODZINY. NIEKTÓRE ZMIANY WPROWADZONE PRZEZ GESSLER NIE UDAŁY SIĘ. SPIS CIEKAWYCH PRZYPADKÓW

Portal “Życie” pisał również: KOBIETA ZARĘCZONA Z MĘŻCZYZNĄ, STARSZYM OD NIEJ O 32 LATA, UJAWNIA, JAK ZOSTALI POTRAKTOWANI PRZEZ OTOCZENIE. TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE

Pisaliśmy również o: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ! KARETKA Z PACJENTEM JEŹDZIŁA PO WARSZAWIE PONIEWAŻ ŻADEN SZPITAL NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ CHOREGO