Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.
Tak było i tym razem. Na profilu na Instagramie Wojewódzki zamieścił zdjęcie z tajemnicza kobietą. Ostatnio na jego profilu pojawiło sę także kolejne zdjęcie przedstawiające - jak to u Kuby często bywa - część ciała kobiety, tym raem showman pokazał stopę swojej wybranki.

Teraz Wojewódzki zamieścił zdjęcie z kobietą ubraną w białą suknię. Internauci spekulują, że być może kawaler wreszcie zmienił swój stan cywilny.
Najbprawdopobniej jednak młoda dama na zdjęciu Kuby wcale nie jest jego wybranką. Z pewnoscią chodzi o zakulisowe zdjęcie z jakieś akcji promocyjnej. Być może pojawi się nowy program. Co myślicie?