Edyta Górniak i jej najbliżsi stanęli w obliczu wielkiej rodzinnej tragedii. Tata artystki uległ wypadkowi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Lekarze są zgodni – niezbędna jest skomplikowana operacja.

Tata Edyty Górniak uległ wypadkowi

Super Express poinformował, że Edyta Górniak znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Jej rodzina przeżywa prawdziwy dramat. Zdzisław Jasik, taksówkarz, uległ groźnemu wypadkowi.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube JastrzabPost
Edyta Górniak. Źródło: Youtube JastrzabPost

Tak naprawdę pan Zdzisław jest ojczymem artystki, jednak przez wiele lat jego związku z matką Edyta Górniak pokochała go i traktuje jak własnego ojca, mówi do niego „tato”.

Nikt nie mógł przewidzieć tego strasznego splotu wydarzeń. Zdzisław Jasik jak zwykle jechał swoim samochodem, gdy nagle w jego auto wjechał inny pojazd, prowadzony przez młodą kobietę.

Ojczym Edyty Górniak trafił do szpitala. Wiadomo już, że będzie wymagał trudnej operacji, jednak nawet ona nie daje mu gwarancji powrotu do pełnej sprawności. Artystka jest załamana.

Pan Zdzisław niegdyś pracował jako kierowca w pogotowiu ratunkowym. Dzięki tej wieloletniej służbie zyskał szacunek wszystkich lekarzy w okolicy, którzy podejmą wszelkie starania, by udało się go w pełni wyleczyć.

Edyta Górniak / YouTube: TVN Style
Edyta Górniak / YouTube: TVN Style

Podobno Edyta Górniak postąpiła podobnie, jak w przypadku mamy – od razu ruszyła na pomoc najbliższym. Planuje osobiście opiekować się rodzicami, a gdy tylko jej ojczym zostanie wypisany ze szpitala, chce sprowadzić ich do domu w Tatrach, w którym mieszka. Jej zdaniem górski klimat dobrze zrobi seniorom, a pan Zdzisław będzie mógł zostać otoczony opieką przez Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE