2020 rok zdecydowanie dał w kość każdemu z nas. Obecna sytuacja w Polsce i na świecie odbiła się na codzienności, której doświadczamy, a pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele marzeń i planów.

Właśnie dlatego lwia część osób żywiła nadzieję, że w 2021 świat powoli zacznie wracać do normy – lub, najlepiej, wróci do niej całkowicie. Czyżby jednak nie było na to szans?

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przedstawił przerażającą wizję

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Mężczyzna już jakiś czas temu ostrzegał, że według jego proroctw kolejne lata z pewnością nie będą „normalne” i nastaną mroczne czasy. Portal o2 zwraca uwagę na jego wizję na 2021 rok.

Kolejne proroctwo Jackowskiego zdaje się potwierdzać jego wcześniejsze słowa. Zdaniem jasnowidza w 2021 roku nie czeka nas nic dobrego. Skomentował także obostrzenia – jego zdaniem rząd widzi, że ludzie coraz częściej buntują się przeciw zasadom, więc politycy zaczną je zaostrzać, tworząc coraz bardziej zdumiewające przepisy, graniczące z Konstytucją.

To jeszcze nie wszystko. Jasnowidz twierdzi, że cały świat wstrzymał oddech i obecnie odlicza czas do „wielkiej akcji”, która będzie transmitowana w telewizjach w każdym kraju. Chodzi o rakietę, która zostanie wystrzelona – jak podaje – albo już niebawem, albo najpóźniej za około trzy miesiące.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Twierdzi także, że rok 2021 okaże się dużo gorszy od 2020 ze względu na skrzywienie społeczeństwa, dodaje, że zabraknie zmian na lepsze, a wszystko wręcz ulegnie pogorszeniu.

Krzysztof Jackowski przewiduje również, że w Polsce nastąpi całkowity chaos, zaś służba zdrowia będzie w strzępach – ciężko będzie leczyć się na jakiekolwiek choroby lub dostać do szpitala.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ