Aktualnie cala Polska żyje ogromnymi sukcesami polskich skoczków narciarskich. Na świeczniku znajduje się głównie Kamil Stoch, dla którego ten sezon jest prawdziwym osiągnieciem. Być może podobny sukces mogli osiągnąć Łukasz Rutkowski, któremu wielką karierę wróżoną przed laty. Dlaczego do tego nie doszło?

Łukasz Rutkowski YouTube
Łukasz Rutkowski YouTube

W rozmowie z portalem "Niezalezna.pl" skoczek duma nad tym, dlaczego jego kariera nie rozwinęła się tak, jak to zakładano. Łukasz Rutkowski swój debiut miał w Pucharze Świata w 2008 roku. Po dwóch latach od debiutu skoczek pojawił się na zimowych igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Niestety skoczek nie sprostał oczekiwaniom kibiców. Jego kariera zatrzymała się w miejscu. Postanowił wiec zakończyć swoja narciarska karierę.

Jak się okazuje wszystko za sprawą mobbingu. Jak zdradza skoczek był ok wyjątkowo intensywny. Rutkowski wyjawił, ze był nękany psychicznie. Do dziś ma żal, ze dal się złamać. Niestety to jak potraktowano Rutkowskiego będzie w nim na zawsze. Jak sadzi mógłby być dziś na miejscu Kamila Stocha. Aktualnie były skoczek prowadzi klub "Rutkow-Ski".

Jak mówi mobbing miał początek wówczas, gdy nie chciał pracować z kadrowym psychologiem, który ujawniał rozmowy z pacjentami. Po kilku latach został wyrzucony z reprezentacji za złamanie przysięgi lekarskiej.

Łukasz Rutkowski YouTube
Łukasz Rutkowski YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI