Marzena Kipiel-Sztuka znana jest szerszej publiczności z roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety, u gwiazdy prywatnie w ostatnim czasie nie wiodło się najlepiej, o czym wspominała publicznie.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na codzienne życie każdego z nas. Niestety, część osób, np. artyści, ma obecnie sporo pomniejszone dochody, a co niektórzy nie dostają żadnych pieniędzy. Przez to coraz więcej z nich znajduje się w trudnym położeniu.

"Świat według Kiepskich". Źródło: Youtube Polsat
"Świat według Kiepskich". Źródło: Youtube Polsat

Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała pomoc od Andrzeja Grabowskiego

W takiej sytuacji znalazła się właśnie Marzena Kipiel-Sztuka, która na co dzień grała w teatrze. Serial „Świat według Kiepskich” nie jest nagrywany od wiosny 2020 roku, a teatry pozostają zamknięte. Portal WP zauważa, że to spowodowało duże problemy finansowe aktorki, która niejednokrotnie mówiła wprost o tym, że musi korzystać z oszczędności, później jednak zabrakło ich, a sytuacja Halinki z „Kiepskich” była coraz cięższa.

Gdy Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że czuje się samotna i boi się tego, co przyniesie przyszłość, dziennikarze pytali ją, czy myśli o kredycie. Aktorka zauważyła jednak, że nie chciałaby sięgać po to rozwiązanie, gdyż nie wie, czy będzie mogła pozwolić sobie na spłatę.

"Świat według Kiepskich". Źródło: Youtube iplaTV
"Świat według Kiepskich". Źródło: Youtube iplaTV

Znalazła się pomoc na święta – pewna starsza kobieta dała artystce jedzenie na święta. Jednak z pomocą postanowił przyjść także Andrzej Grabowski, przyjaciel aktorki z planu. Grający od lat w „Świecie według Kiepskich” Grabowski zadzwonił do Marzeny Kipiel-Sztuki i dopytał, co jest jej potrzebne.

Nie chce opowiadać o tym, w jaki sposób, jednak wspomina, że pomógł przyjaciółce. „Od czego są przyjaciele?” – zauważa i dodaje, że taka jest właśnie rola bliskich.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE