Odkąd książę Harry oraz Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej i zamieszkali za oceanem, ich kontakty z bliskimi są zdecydowanie rzadsze i mniej zażyłe. Od jakiegoś czasu spekulowano, że po długiej rozłące potomek królewskiego rodu przyleci, by spotkać się z samą królową.

Jednak okazuje się, że do spotkania nie dojdzie. Jak podaje portal Londynek, podczas spotkania z Elżbietą II książę Harry miał przyjrzeć się swoim obowiązkom. Okazało się to niemożliwe ze względu na koronawirusa – mąż Meghan Markle nie może przylecieć z Kalifornii do Wielkiej Brytanii.

Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC
Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC

Książę Harry nie spotka się z Elżbietą II

Przypomnijmy: od wystąpienia Harry’ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej w marcu minie rok. Wśród ich „porozumienia” z resztą rodziny znalazła się jedna wizyta w pałacu Buckingham rocznie. Podczas niej mieliby śledzić bieżącą sytuację i rozmawiać o swoich obowiązkach.

Harry zamierzał przyjechać do pałacu w marcu 2021 roku. Niestety, ze względu na obowiązujący w Wielkiej Brytanii oraz USA lockdown spotkanie będzie niemożliwe.

Podobno książę Harry jeszcze nie kontaktował się z królową i nie wyznaczył nowego terminu ich spotkania, jednak prawdopodobnie zrobi to w najbliższych tygodniach.

Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC
Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC

Zdaniem biografki królewskiego rodu Penny Junor ostatnie działania Sussexów, szczególnie umowy z Netflixem czy Spotify, mogą nie skończyć się dobrze, ponieważ podejmują oni decyzje bez pomocy doradców, a w przypadku Netflixa przez serial „The Crown” trwa już spór producentów z królewskim rodem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi w Polsce: MINISTERSTWO POTWIERDZIŁO DONIESIENIA. MOWA O REKOMPENSACIE FINANSOWEJ W WYSOKOŚCI 80 PROCENT. WICESZEF RESORTU ZDRADZIŁ WSZELKIE SZCZEGÓŁY

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: ANDRZEJ PIASECZNY OBCHODZI OKRĄGŁE URODZINY! WOKALISTA WZNIÓSŁ ZASKAKUJĄCY TOAST. MÓWI O PARTIACH POLITYCZNYCH. WŚRÓD GOŚCI NERGAL I MAJKA JEŻOWSKA