Panujące obecnie obostrzenia obowiązują do 17 stycznia. Co jednak dalej? Czy rząd zdecyduje się na zniesienie niektórych ograniczeń, czy może nałoży na nas kolejne?

Co dalej z obostrzeniami?

Jak podaje portal Lelum, w ostatnich kilku dniach ponownie zaobserwowano wzrost przypadków zakażenia koronawirusem. Mimo, iż nie jest on bardzo duży, to jednak pokazuje to, że sytuacja nadal nie jest do końca opanowana. Jakie kroki podejmie zatem rząd?

Ostatnio gościem programu „Tłit” Wirtualnej Polski był Piotr Müller. Podczas rozmowy rzecznik rządu zabrał głos na temat planowanych i możliwych kroków, jakie w najbliższych dniach może podjąć rząd.

Jak donoszą media, w Niemczech postanowiono przedłużyć obecnie wprowadzone ograniczenia, aż do 31 stycznia. Na jeszcze bardziej radykalny krok zdecydowała się natomiast Wielka Brytania, gdzie ponownie wprowadzony został zakaz wychodzenia z domu. Czy taki scenariusz grozi także nam?

Kiedy wrócimy do normalności?

Jak powiedział się Piotr Müller, jego zdaniem obostrzenia, które obecnie obowiązują w naszym kraju są wystarczające i na ten moment nie widać podstaw co do tego, aby je zmieniać. Jednak jeśli sytuacja ulegnie pogorszeniu to niewykluczone jest zaostrzenie przepisów.

Co więcej, Piotr Müller zaznaczył, że nieuniknione jest przedłużenie obecnie panujących obostrzeń. Czy możemy natomiast liczyć na powrót dzieci do szkół już od 18 stycznia? Na ten moment nie jest to to pewne, a wiążące decyzje mają zostać podjęte już niebawem.

Jak informował portal "Życie": BYŁY PREZYDENT NASZEGO KRAJU PODZIELIŁ SIĘ SWOIMI PLANAMI NA 2021 ROK. CO TAKIEGO MA ZAMIAR ZROBIĆ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Przypomnij sobie: ZNANY WOKALISTA ŚWIETNIE RADZI SOBIE W SOLOWEJ KARIERZE. FANI ZACHWYCENI NAJNOWSZYM COVEREM W WYKONANIU DAWIDA NAROŻNEGO

Portal "Życie" pisał również: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY